Sen žien – Muži v kuchyni

20. 04. 2010
Zdieľať

Muž v kuchyni – to už nie je iba sen! Nadišiel čas, kedy budú môcť aj muži ukázať svoje kulinárske schopnosti. A to už v máji, v špeciálnej kuchárskej show v obchodnom dome IKEA. Posmeľte vášho partnera a prihláste ho na stránke www.IKEA.sk/kuchynasnov do súboja s ostatnými mužmi!

— Komerčná prezentácia spoločnosti IKEA —

Podľa prieskumu medzi členmi klubu IKEA Family, až 92 % opýtaných odpovedalo, že variť pre rodinu je úlohou ženy. Zaujímavé však je, že pri otázke, či vedia variť lepšie muži alebo ženy, iba 65% odpovedalo, že ženy sú lepšie kuchárky. Treba rovnako pripomenúť, že väčšina medzinárodne uznávaných šéfkuchárov sú muži.  


Sen žien – Muži v kuchyni

258125
IKEA

IKEA sa bude snažiť splniť Ženský sen a dokázať, že Muži to dokážu tiež. Z uchádzačov, ktorí sa prihlásia cez stránku www.IKEA.sk/kuchynasnov vyberie niekoľko reprezentantov. Tí budú môcť dokázať, že sa v kuchyni nestratia. Budú mať totiž neopakovateľnú šancu zúčastniť sa poobedia plného varenia v obchodnom dome IKEA pod dohľadom šéfkuchára. Zatiaľ čo muži budú predvádzať svoje schopnosti v kuchyni, ženy môžu prebrať mužskú úlohu a oddávať sa zábavným hrám v obchodnom dome. Je čas zistiť, či žijete pod jednou strechou s kuchárskym talentom – prihláste svojho partnera do 28. apríla!


Sen žien – Muži v kuchyni

258127
IKEA

 
I keď ženy trávia relatívne viac času v kuchyni, táto je srdcom domova a miestom väčšiny rodinných stretnutí. Je dôležité, aby bola útulná a funkčná, aby v nej rodiny radi trávili čas – bez ohľadu na jej veľkosť. Preto je plánovanie základom pre vytvorenie útulnej a praktickej kuchyne. Kuchynský plánovací program IKEA ponúka intuitívne riešenie, ktoré vás povedie výberom kuchyne a zariadenia krok za krokom. Od jej zamerania až po výber nábytku. Využite šancu, snívajte o vašej kuchyni a navrhnite si ju na www.IKEA.sk/kuchynasnov.  Ak sa na vás usmeje šťastie, môžete vyhrať cenu v hodnote 3 500 Eur  a splniť si sen o svojej kuchyni.

Kategória: Bývanie Kuchyňa, jedáleň
Tagy: Ikea
Zdieľať článok

Diskusia