Stolový krájač potravín

Stolový krájač potravín

22. 06. 2005
Zdieľať

Ani vy nepatríte medzi majstrov kuchárov, ktorí dokážu s dokonalou presnosťou a rýchlosťou blesku nakrájať čokoľvek? Netrápte sa a zaobstarajte si kuchynský krájač. Nakrája všetko, čo sa pri príprave pokrmov nakrájať dá.

Stolový krájač potravín

26107

Celokovový krájač Fagor CF–190 M vo vyhotovení antikoro s jednoduchou a rýchlou obsluhou. Zvládne krájanie údenín, mäsa, rýb, ovocia, zeleniny, chleba, syra aj iných potravín. Stabilné prísavky zabezpečia aj trvalú prevádzku motora s príkonom 100 W. Je vybavený ostrým nastaviteľným nožom so šírkou rezu do maximálnej hrúbky plátkov 15 mm a držiakom na menšie kúsky potravín. V zálohe má bezpečnostný vypínač a priehradku na kábel. Priemer rezného kotúča je 190 mm. Súčasťou balenia je malé príslušenstvo  so záručnou lehotou 24 mesiacov.
Cena 4999 Sk. Predáva Fagor.


Stolový krájač potravín

26104

Prenosný celokovový krájač Bosch MAS 4200-x – tichý motor s príkonom 100 W, plocha na krájanie so sklonom 10°, krája s presnosťou šírky plátkov do 17 mm. Obsahuje dvojbodový bezpečnostný vypínač s nastavením momentu a času, držiak na zvyšky, univerzálny vlnitý zabrúsený nôž z ušľachtilej nehrdzavejúcej ocele a suport s ochranou prstov. Ak chcete ušetriť miesto, môžete spotrebič a suport sklopiť. Stabilitu zabezpečujú gumové prísavné nožičky s priehradkou na kábel. V predajniach je dostupný v bielom a pastelovo zelenom vyhotovení. Cena 1990 Sk. Predáva Bosch.


Stolový krájač potravín

26106

Elektrický krájač ETA 0093 Ultimo – príkon a výkonnosť motora 130 W, veľmi ostrý nôž z nehrdzavejúcej ocele na chlieb, pečivo, syr, salámu, zemiaky, ovocie a zeleninu, krája na plátky do hrúbky 15 mm. Súčasťou krájača je úplne odnímateľná pohonná jednotka, ktorá umožňuje jednoduché čistenie a umývanie ostatných častí krájača. Cena 2199 Sk. Predáva ETA.

Kategória: Bývanie Domáce spotrebiče
Tagy: bývanie domáci pomocníci
Zdieľať článok

Diskusia