Zdroj: KÄRCHER

Denne čistá podlaha, ako na to?

15. 10. 2021 Zdieľať

Ak si prajete mať doma podlahy bez nečistôt akými sú omrvinky, prach, vlasy či chlpy domáceho miláčika je potrebné každodenné upratovanie. Žiaľ, nie každý si môže časovo dovoliť vysávať svoju domácnosť 7x týždenne. Ešte nedávno boli jediným riešením každodenného čistenia podláh medzi vysávaním metla a lopatka. V súčasnosti však existujú modernejšie a efektívnejšie riešenia. Takými sú aj akumulátorové metly.

Praktický pomocník

Hlavnou výhodou týchto prístrojov oproti klasickým metlám je, že nevíria prach po miestnosti a nečistoty zbierajú dôkladnejšie. Oproti vysávaču majú výhodu, že nezaberajú veľa miesta, sú ľahké a ich prevádzku neobmedzuje dĺžka kábla. Môžete ich skladovať priamo tam, kde sú najviac potrebné. Ak patríte k tým, ktorí urobia na zemi najviac neporiadku pri varení, majte aku metlu po ruke vždy v kuchyni. Naopak, ak je vašou nočnou morou vstupná chodba, nájdite jej miesto pri vchodových dverách. Blato z topánok pozametáte ľahko a rýchlo jednou rukou.

Vyprázdňovanie aku metly

Zdroj: KÄRCHER

Na podlahy aj koberce

Akumulátorová metla KB 5 Premium od popredného výrobcu Kärcher spoľahlivo odstráni špinu na tvrdých podlahách aj kobercov. Vďaka inovatívnej pohyblivej zametacej hrane čistí až po okraj. Flexibilný dvojitý kĺb zabezpečí, že viete hýbať tyčou do všetkých smerov a dostanete sa aj do neprístupných priestorov, napríklad pod stoličkami, nábytkom či gaučom bez zohýbania sa. Univerzálna kefa si poradí aj s kobercami s vyšším vlasom. Prístroj KB 5 Premium disponuje automatickým zapínaním a vypínaním a je poháňaný malou lítiovo-iónovou batériou, ktorá vydrží 30 minút nepretržitého zametania, po vybití ju len vložíte do elektrickej zásuvky. Naplnenú zbernú nádobu po upratovaní jednoducho odnímete bez kontaktu so špinou a vysypete do koša.

Viac na www.karcher.sk

Zdroj: PR článok KÄRCHER Slovakia, s.r.o

Kategória: Domáce spotrebiče
Tagy: AKU fukár/vysávač čistenie koberca cistota domáci pomocníci upratovanie vysávač zametacia kefa
Zdieľať článok