Spoločnosť KULLA je na trhu vyše 20 rokov

22.04.2016  |     

Svojim zákazníkom ponúka široký sortiment tovarov a služieb v oblasti kvetov a záhradníctva.

V Záhradnom centre si prídu na svoje najmä milovníci záhrad, interiérových kvetov a bytových doplnkov. Bohatý sortiment vonkajších rastlín, drevín, byliniek, plný skleník izbových kvetov, náradie, hnojivá či kvetináče uspokoja začiatočníka ale aj skúseného a náročného záhradkára. 

Záhrada nie je len o zeleni, ale pridaním rôznych záhradných a bytových doplnkov je to aj vytváranie životného štýlu a zabezpečenie harmónie bývania. Vhodnými doplnkami sú  kvetináče, vázy, obrazy, sviečky, či štýlové hodiny, nábytok, lampáše a množstvo milých drobností, ktoré ulahodia očiam.

Pre komfort našich zákazníkov ponúkame odborné poradenstvo, zabezpečenie vysadenia či odvozu. 

Pre náročnejších zabezpečíme všetko na kľúč. Okrasná, či úžitková záhrada ale aj výsadba interiérov  - od naprojektovania, cez realizáciu po celoročnú údržbu. 

Nezabúdame ani na milovníkov kvetov. V našich kvetinárstvach aj v Záhradnom centre ochotný personál pripraví kytice, aranžmány, vence rôznych druhov podľa želania nie len pre spríjemnenie Vášho domova, ale aj na kvetinovú výzdobu svadieb, eventov a pohrebov. 

Spoločnosť KULLA je organizátorom najväčšej výstavy kvetov a záhradníctva – Flóra Bratislava. 37. ročník tejto výstavy sa uskutoční od 28.4. do 1.5. v Bratislavskej Inchebe Expo.

Záhradné centrum KULLA, Trnavská cesta 110/B

www.kulla.eu 

KULLA SK, s.r.o.
Zdroj: PR článok

Mohlo by vás tiež zaujímať:

Foto dňa

Stvárnená láska k vode: V tomto dome sa budete cítiť ako na lodi

Najnovšie knihy a časopisy


Urob si sám 03/2019 v predaji


Časopis pre domácich majstrov
Predplatné

Najnovšie príspevky