Interiéry zrubového domu prinášajú inšpiráciu a aktívny odpočinok

Interiéry zrubového domu prinášajú inšpiráciu a aktívny odpočinok

08. 12. 2010
Zdieľať

Zrubové domy HONKA sú priestormi na oddych a svojím charakterom sú určené aj pre ľudí, ktorí vyhľadávajú aktívny odpočinok. Interiéry v drevených zrubových stavbách HONKA ponúkajú harmonickú atmosféru, ktorá je vytvorená originálnou architektúrou. Štruktúra kresby, charakteristická farebnosť a osobitá vôňa polárnej fínskej borovice napĺňajú predstavy o útulnom a komfortnom interiéri.

Už samotný dizajn drevených zrubových domov HONKA naznačuje estetickú kvalitu interiérov, ktorá môže mať veľa podôb a tvarov. Interiéry, ktoré spĺňajú individuálne predstavy svojich budúcich obyvateľov, sa dajú vybudovať aj spojením s inými materiálmi, ako je sklo, kameň a kov. Ich výsledné usporiadanie tak vytvára pohodovú náladu, ktorú potrebujeme pre zdravý život.

Moderná architektúra zrubových domov HONKA s veľkými zasklenými plochami prináša do interiéru dostatok svetla a zároveň ho ideálne prepája s exteriérom. Človek je vo svojom príbytku, ale zároveň intenzívne pociťuje, že je súčasťou okolitej krajiny. Tento pocit umocňuje aj vôňa borovicového dreva, z ktorého je drevený zrubový dom HONKA vyrobený. Masívne drevené trámy sa dajú kombinovať so všetkými štýlmi nábytku. Vnútorný priestor zrubového domu je variabilný, a to v usporiadaní i v dizajne. Dom si tak môže každý užívateľ zariadiť nábytkom podľa svojho osobného priania.

Viac informácií na www.honka.sk

Kategória: Nezaradené
Tagy: drevené oddych rodinný dom stavba domu
Zdieľať článok

Diskusia