26. 10. 2017 Zdieľať

Pre firmu Romotop je dôležité neustále posúvať odbor krbových vložiek a kachlí dopredu a tým brať na svoje plecia pozíciu lídra, ktorý určuje trendy v tomto odbore.

Už počiatočný koncept ukazoval, že sa rodí v rukách našich konštruktérov niečo jedinečného, a to sa aj splnilo. Dizajnový krb Variant R / L a Variant F dokáže naplniť túžby každého zákazníka.

Základom celého dizajnového krbu Variant je modul s krbovou vložkou v rohovom alebo rovnom presklení. Ďalej je možné si objednať podstavec a dva rôzne výškové nadstavce. Podstavec je vždy rovnaký pre oba krby. Horné nadstavce, ktoré sa jednoducho zostavujú nad ohnisko, môžu dosiahnuť celkovú výšky až 1852 mm.

Tak aby bolo všetko pre Vás čo najprehľadnejšie, vytvorili sme konfiguračný systém. S jeho pomocou môžete kombinovať rôzne varianty vyhotovenia, doplniť celý systém akumuláciou. Výsledkom je výpis jednotlivých časti a celkovej ceny. Je to veľmi jednoduché a výsledok je fantastický.


Mnoho Variant dizajnu

2055837
Romotop

Medzi informáciami nesmie chýbať veľmi vysoká účinnosť spaľovania, ktorá má hodnotu 83-85%, regulovateľný výkon je od 2,9 – 7,5 kW.

S krbmi Romotop si nekupujete len výrobok, ale organickú súčasť  vášho domova. Krása živého ohňa vás nikdy neomrzí.

www.romotop.sk

Kategória: Aktuality Energia
Tagy: kozub romotop vykurovanie
Zdieľať článok