Splňte si sen o pohodlnom bývaní

Splňte si sen o pohodlnom bývaní

31. 08. 2009
Zdieľať

Plánujete stavbu domu a neviete, odkiaľ začať? Chcete pre seba a svoju rodinu vytvoriť príjemné a pohodlné bývanie? Už na začiatku si poriadne premyslite, čo od svojho nového príbytku očakávate, pretože plánovanie rozhoduje o kvalite vášho bývania.

— Komerčná prezentácia spoločnosti Schiedel —


Splňte si sen o pohodlnom bývaní

214931

Tip: Všetok nábytok a bytové doplnky na jednom mieste

Dodatočné zmeny sú len kompromismi a predstavujú zbytočné náklady. Preto pri plánovaní stavby domu nezabúdajte ani na komín. Dobre postavený kvalitný komín poskytuje svojim užívateľom neoceniteľné služby. Je totiž nevyhnutnou súčasťou, ktorá vám môže uľahčiť a zároveň spríjemniť vaše bývanie.

Každý z nás túži po pohodlnom domove. Aby sa vám skutočne podarilo splniť vaše predstavy, musíte vytvoriť priestor, ktorý bude jednak bezpečný, útulný a do ktorého sa bude každý člen rodiny s radosťou vracať. S komínovým systémom Schiedel sa k pohodlnému bývaniu dopracujete ľahko. Spĺňa nielen požiadavky bezpečnosti, ale dokáže zabezpečiť nezávislosť pri výbere vykurovacieho spotrebiča a zároveň vytvoriť atmosféru, vďaka ktorej sa v príbytku budete cítiť príjemne.

Kvalitný komín = bezpečný domov

Základom pohodlného bývania je vytvorenie bezpečného príbytku. Trhliny, navlhnutie, oheň, to všetko znamená veľké nebezpečenstvo pre váš dom. Vyhnúť sa mu možno vhodným návrhom a kvalitnou realizáciou komína. Komínové systémy Schiedel sú predpokladom plného využitia účinnosti pripojeného spotrebiča, dostatočnej odolnosti proti vysokým teplotám, vlhkosti a korózii. Odolnosť komínového systému Schiedel spočíva v jeho komínovej rúre. Keramická šamotová rúra s nehorľavou izoláciou odvádza spaliny bezpečne, ale aj hygienicky od vášho spotrebiča. Len v prípade, že sú spaliny bezpečne odvedené cez strechu, nemôžu sa dostať späť do obývacích priestorov. Dobrý ťah vášho komína garantuje, že sa to nemôže stať ani za zlých poveternostných podmienok.Splňte si sen o pohodlnom bývaní

214929

           


Splňte si sen o pohodlnom bývaní

214930Nezávislosť pre celé generácie


Splňte si sen o pohodlnom bývaní

214927

Nezanedbateľnou výhodou rúry vyrobenej z technickej keramiky, ktorá prispieva k pohodlnému bývaniu, je možnosť univerzálneho použitia pre všetky palivá a vykurovacie techniky. Pri výbere vykurovacieho paliva sa často rozhodujeme podľa jeho ceny a v konečnom dôsledku si vyberieme to najlacnejšie. Zdroje však nie sú nevyčerpateľné, a to, že dnes je isté palivo pomerne lacné, neznamená, že si svoju priaznivú cenu udrží aj o rok. Preto je vhodné zvoliť si riešenie, vďaka ktorému si aj pri zmenených podmienkach, zabezpečíte vo vašom domove dostatok tepla za čo najnižšie náklady. So systémovým komínom Schiedel pocítite absolútnu slobodu. Pri univerzálnych komínoch máte totiž šancu rozhodnúť sa kedykoľvek, čím chcete kúriť a vybrať si palivo, ktoré vám najviac vyhovuje. Prestup na iné palivo či vykurovacie teleso je jednoduchý, bez náročnej prestavby či dodatočného vložkovania komína. Vďaka komínovým systémom sa stanete nezávislým od jedného zdroja energie a na vykurovanie môžete použiť fosílne i obnoviteľné zdroje energie. Ušetríte tak nielen peniaze, ale i čas a životné prostredie.

Splňte si sen o pohodlnom bývaní

214928

Doprajte si romantiku pri krbe

S univerzálnym komínovým systémom si vytvoríte ideálny predpoklad vysokej kvality bývania. Teraz i v budúcnosti. Komínový systém s dvojitým prieduchom  umožňuje kúriť bezpečne a rozumne viacerými druhmi paliva. Dvojprieduchový komín vám dáva možnosť kombinovať a zabezpečiť si dostatok tepla v každom okamihu.  Šetrenie a vynechanie druhého komínového prieduchu vám môže v budúcnosti spôsobiť viaceré komplikácie spojené s neočakávanými finančnými nákladmi. Bez neho sa totiž pripravíte o možnosť postavenia kachľovej pece či kozubu. So systémovým komínom si prinesiete do domu oheň a s ním aj možnosť romantických posedení pri krbe či spríjemnenia chladných zimných večerov. Atmosféra je neopakovateľná. Rodinný dom bez plápolajúceho ohňa stratí zo svojho komfortu, individuality a nezávislosti. Systémový komín Schiedel je významným prvkom domu z hľadiska hospodárnosti, ochrany životného prostredia a bezpečnosti zásobovania energiami. Dopomôže vám k pohodlnému a príjemnému bývaniu.

Viac užitočných informácií o systémových komínoch nájdete na www.schiedel.sk

Kategória: Energia
Zdieľať článok

Diskusia