SSE opravár s 50 % zľavou – vianočný darček od SSE!

SSE opravár s 50 % zľavou – vianočný darček od SSE!

15. 12. 2020 Zdieľať

Oslávte Vianoce v pokoji, bez stresu a so svojimi najbližšími. Niekedy nie sú na vyčarovanie pravej vianočnej atmosféry potrebné veľkolepé dary. Maličkosti darované s láskou, radosť v kruhu rodiny, zdravie a istoty, o ktoré sa môžeme oprieť, nič nenahradí.

Každého z nás však vedia potrápiť nielen cez Vianoce rozličné nečakané poruchy či havárie v domácnosti, ktoré nás často zastihnú v tej najnevhodnejšej chvíli. Vymknutie prievanom, upchaté odpadové potrubie, vyhorený istič či pokazený plynový kotol si vyžadujú odborníka. Vedeli ste, že zručného opravára môžete mať NONSTOP v zálohe?

Nenechajte sa zaskočiť nepredvídateľnými udalosťami vo svojej domácnosti – SSE Opravár je spoľahlivý partner 365 dní v roku.

Darujte teraz sebe a svojej domácnosti istotu v podobe šikovného SSE Opravára s 50 % zľavou. Zabezpečíte si tak pomoc elektrikára i plynára a dokonca aj opravu plynového kotla len za päťdesiat centov mesačne. Výška jednorazovej opravy, ktorú SSE Opravár vykoná bezplatne, je ohraničená sumou 200 eur.

Ak si vyberiete službu SSE Opravár PLUS, získate ju tiež s 50 % zľavou. Súčasťou vášho vianočného balíčka bude navyše aj pomoc kúrenára, inštalatéra, sklenára a zámočníka, ktorý pomôže nielen s dverami od bytu či domu, ale aj so zablokovanými dverami auta. Služba SSE Opravár PLUS má stanovený finančný limit na jednorazovú opravu až 800 eur a v prípade potreby máte nárok aj na telefonickú právnu konzultáciu, zabezpečenie náhradného ubytovania a sťahovacie služby.

Veľkou výhodou oboch variantov je, že uvedený finančný limit sa vzťahuje na každú udalosť počas roka a počet udalostí za rok nie je obmedzený.

Asistenčná linka SSE Opravár je dostupná nonstop, vrátane víkendov a sviatkov. Stačí zavolať a operátor vám podľa opísaného problému pošle profesionálnu technickú pomoc, ktorá najneskôr do dvoch hodín príde a dá všetko do poriadku.

SSE Opravára aj s 50% zľavou si objednáte teraz rýchlo a pohodlne v našich zákazníckych centrách alebo na sse.sk/sseopravar. Zľava 50% platí len do 31.12.2020, preto vypíšte krátky formulár čím skôr, my vás budeme kontaktovať a všetky potrebné formality radi vybavíme za vás.

Zdroj: PR článok SSE

Kategória: Energia
Tagy: opravy v domácnosti
Zdieľať článok