Super-tiché tepelné čerpadlá: Nový stupeň pohodlia

14. 11. 2019 Zdieľať

Splňte si svoje sny vďaka nízkym mesačným nákladom na vykurovanie. Keď váš pes vyprodukuje viac emisii ako váš dom, lebo vykurujete s ohľadom na životné prostredie. Keď jedinými narušiteľmi pokoja v domácnosti sú vaše deti, pretože vaše vykurovanie je super-tiché. A vy sa môžete sústrediť na veci, ktoré milujete, lebo o teplo doma je už postarané.

Také sú tepelné čerpadlá značky Vaillant. Tieto všestranné zariadenia sú účinné, udržateľné a mimoriadne tiché. Prekvapí vás inteligentný softvér, jednoduché ovládanie i dlhá životnosť. Doprajú vám nový stupeň pohodlia v interiéri.

Splňte si sny vďaka nízkym mesačným nákladom na vykurovanie.

tepelné čerpadlá
Vaillant Group Slovakia


Splňte si sny vďaka nízkym mesačným nákladom na vykurovanie.

Najmodernejšie riešenia

Tepelné čerpadlá využívajú najmä obnoviteľné energie z prírodných zdrojov – zo zeme, vody či vzduchu, ktoré sú zadarmo. Len zhruba 25 % energie je potrebné dodať vo forme elektriny. Zároveň na ne môžete získať dotáciu v programe Zelená domácnostiam. Vstupnú investíciu si tak môžete znížiť ešte výraznejšie. 

Tepelné čerpadlo Vaillant aroTHERM Split.

tepelné čerpadlá
Vaillant Group Slovakia


Tepelné čerpadlo Vaillant aroTHERM Split.

Rozhodnutie do budúcnosti

Ak uvažujete o tepelnom čerpadle, značka Vaillant vám môže nezáväzne a zadarmo vypracovať odborný návrh na jeho inštaláciu. Stačí vyplniť formulár na webovej stránke www.kvalitne-tepelne-cerpadla.sk. Ušetríte čas a na základe informácií od odborníka sa rozhodnete (alebo aspoň preveríte svoje možnosti). Obľúbeným riešením je super-tiché tepelné čerpadlo aroTHERM Split vzduch/voda s jednoduchou montážou. V rodinnom dome sa postará o teplo, chladenie aj o prípravu teplej vody.
 
 
 
ZDROJ PR článok spoločnosti Vaillant Group Slovakia, s.r.o.
Kategória: Energia
Tagy: tepelné čerpadlá
Zdieľať článok