Ešte lepší, stavebný poradenský portál AkoStavat.com

Ešte lepší, stavebný poradenský portál AkoStavat.com

25. 03. 2015
Zdieľať

Po troch rokoch svojho úspešného fungovania prešiel stavebný poradenský portál AkoStavat.com zásadnou premenou. Nový, modernejší dizajn v spojení s ďalšími vylepšeniami vám poskytnú ešte užitočnejšieho sprievodcu celou stavbou na ceste za vašim vysnívaným bývaním!

Stavba domu krok za krokom

Stavebný portál AkoStavat.com vám ponúka komplexné informácie o stavbe domu,od získania stavebného povolenia, cez hrubú stavbu až po kolaudáciu, stavebné povolenie, prípadne rekonštrukcie či opravy. Od začiatku roku 2015 prinášame, okrem zmeny celkového dizajnu, hneď niekoľko užitočných noviniek. 

Ľahko ovládateľná stavebná kalkulačka vám po zadaní vstupných údajov napomôže získať informačný prehľad o spotrebe stavebného materiálu presne pre váš projekt. Domáci kutilovia a stavbári pri plánovaní svojich tvorivých aktivít určiteocenia ukazovateľ počasia s informáciou o vhodnostirealizácie prác.


Ešte lepší, stavebný poradenský portál AkoStavat.com

1533205

Všetky informácie obsiahnuté na portáli AkoStavat.com sú prehľadne rozdelené do samostatných kategórii. Sekciu článkov sme rozšírili o oblasť nízkoenergetických domov, projektov domov a stále populárnejšieho nábytku z paliet.

Vyhľadajte najbližšieho predajcu stavebných materiálov

Súčasťou portálu je aj sekcia predajcov. Využitím filtru vyhľadávania sa ľahko a rýchlo dostanete  k prehľadu overených stavebnín priamo vo vašom okolí. Profil konkrétneho predajcu vám poskytne informácie o zameraní, sortimente, otváracích hodinách vybraných stavebnín a samozrejme, kontaktné údaje.  


Ešte lepší, stavebný poradenský portál AkoStavat.com

1533207

Pýtajte sa!

Máte otázku týkajúcu sa stavby domu? Narazili ste pri stavebných prácach na problém? Tím našich odborníkov rád odpovie na všetky vaše otázky. Oslovte ich, jednoducho, prostredníctvom kontaktného formuláru priamo na stránke alebo si prečítajte príspevky v sekcii odborné odpovede. 


Ešte lepší, stavebný poradenský portál AkoStavat.com

1533209

Zapojte sa a vyhrajte!

V blízkej budúcnosti pre všetkých návštevníkov portálu chystáme hneď niekoľko zaujímavých súťaží. Zapojte sa a využite možnosť vyhrať hodnotné ceny. Stačí pravidelne sledovať portál AkoStavat.com a včas sa dozviete všetky podstatné informácie o aktuálnych súťažiach. 

Kategória: Stavba a rekonštrukcia
Zdieľať článok

Diskusia