5 dôvodov prečo je online hypotéka najvýhodnejšia

04. 07. 2016 Zdieľať

Na vybavenie klasickej hypotéky potrebujete minimálne trikrát návštíviť banku a celý proces môže trvať aj viac ako týždeň. S online hypotékou to môžete zvládnuť v papučiach za 24 hodín.

Úrokové sadzby sú rekordne nízke a ceny nehnuteľností začínajú stúpať. To sú dobré dôvody poponáhľať sa s riešením bytovej otázky prostredníctvom hypotéky. V tomto prípade platí viac ako inokedy, že čas sú peniaze a online hypotéka je neporaziteľná v oboch kategóriách. Ako prvá ju na Slovensku ponúka ČSOB banka.

1. Úspora času

V ČSOB vám môžu odklepnúť žiadosť o hypotéku naozaj expresne rýchlo. Už na druhý deň po odoslaní elektronickej žiadosti sa môžete dozvedieť výsledok schvaľovania. Potom už iba stačí absolvovať jednu cestu na pobočku ČSOB, ktorú si sami vyberiete, aby ste podpísali zmluvu o úvere. 

2. Jednoduchosť

Nemusíte sa trápiť s neprehľadnými tlačivami a nekonečnými dokumentami. Na získanie online hypotéky si otvoríte prehľadný formulár na webe ČSOB banky, vyplníte všetky náležitosti a odošlete. 

Následne vás telefonicky kontaktuje bankový pracovník a doladíte detaily. Je to jednoduché a čisté tak, ako to v modernej digitálnej dobe má byť.

3. Domáca pohoda

Čo môže byť lepšie, ako si urobiť doma pohodlie, zavolať si blízku dušu, s ktorou sa môžete poradiť a bez náhlenia vyplniť elektronickú žiadosť o online hypotéku. 

Ak narazíte na bod, o ktorom chcete vedieť viac, formulár si jednoducho uložíte a spojíte sa telefonicky s bankovým pracovníkom z ČSOB, ktorý vám ochotne všetko vysvetlí. Potom sa k žiadosti kedykoľvek môžete opäť vrátiť a pokračovať. 

4. Výhodnosť

Úrokovú sadzbu od 1,5 percenta poskytuje ČSOB banka všetkým záujemcom, ktorí spĺňajú kritériá, nielen vlastným klientom. Bonusom je možnosť mimoriadnych a bezplatných splátok raz mesačne alebo splatenia celého úveru. 

Ak si chcete vyberať bývanie až po tom, ako budete poznať vaše finančné možnosti, určite oceníte možnosť, že po schválení hypotéky vám dá ČSOB ešte pol roka, aby ste si našli svoju vysnívanú nehnuteľnosť. To sú výhody, ktoré robia online hypotéku ČSOB banky neprekonateľnou.

5. Žite v budúcnosti

Kráčajte s dobou a využívajte vymoženosti digitálnej éry, ktoré na západných trhoch predstavujú najrýchlejšie rastúce trendy. Online finančné služby, vrátane hypoték, medzi ne rozhodne patria. 

Zakladateľ a šéf jednej z najväčších amerických spoločností zameranej na online hypotéky Network Capital Tri Nguyen to vidí jasne: „Proces poskytovania úverov smeruje k čoraz väčšej jednoduchosti a rýchlosti. Zároveň je čoraz lacnejší a prehľadnejší pre klienta.“ Bankovníctvo skrátka prechádza digitálnou revolúciou a online hypotéka je toho príjemným výsledkom.

ZDROJ PR článok spoločnosti ČSOB Stavebná sporiteľňa, a.s.

Kategória: Legislatíva a financovanie
Zdieľať článok