Zdroj: Techniseal®

Polymérový piesok do škár pre betónové dlažby a terasové platne

05. 03. 2021
Zdieľať

Spoločnosť Premac spol. s r. o. uvádza pre betónové dlažby a platne najmodernejšiu zmes triedeného piesku a spojiva, ktorá sa nanáša suchá, následne sa zhutní a osprchuje. Začína tuhnúť iba niekoľko minút po aktivácii vodou.

Polymérový škárovací piesok DR+ NextGelMC je pripravený na okamžité použitie, hladko preniká do škár, čo zaručuje rýchlu, čistú a efektívnu pokládku betónovej dlažby alebo terasových platní. Zostáva flexibilný a reaguje na pohyby terénu, ktoré by inak mohli spôsobiť popraskanie alebo roztrhnutie škár, alebo poškodenie dlažby.

Škarovací piesok Techniseal® aplikácia

Zdroj: Techniseal®

Silno priľne k vnútorným stenám dlažby, bez toho, aby sa vôbec niekedy zmrštil. Škárovací piesok DR+ NextGelMC poskytuje veľkú odolnosť proti rastu buriny a rozrušovaniu hmyzom. Časom sa tiež stáva odolnou voči erózii spôsobenej vodou, opakujúcim sa cyklom zmrazenia a rozmrazenia, vetrom, čistením. Pomáha udržiavať na dláždenej ploche poriadok, čistotu a zabraňuje voľnému šíreniu škárovacieho piesku po povrchu.

Škarovací piesok Techniseal® aplikácia

Zdroj: Techniseal®

Škárovací piesok sa vyrába revolučnou technológiou s názvom NextGel™. Tá radikálne mení a zlepšuje jeho vlastnosti a správanie. Škárovací piesok  je skutočne bezprašný, bez nečistôt a bezodpadový. Ideálny pre rýchlu, čistú a hospodárne rentabilnú pokládku dlažby.

Škárovací piesok DR+ NextGelMC

Zdroj: Techniseal®

Škárovací piesok je dostupný v 25 kg balení, ktoré umožňuje pokrytie 2 až 8 m² dlažbovej plochy alebo 8 až 20 m² plochy z terasových platní. Dostupný je v dvoch farbách: sivá žula a béžová 

Viac na www.premac.sk 

Zdroj: Techniseal®

Kategória: Materiály
Tagy: betónová dlažba škárovacia hmota vonkajšia dlažba
Zdieľať článok

Diskusia