Stavba z tehly už nie je zdĺhavá a náročná

25. 05. 2016
Zdieľať

Moderná tehliarska výroba v spoločnosti HELUZ cihlářský průmysl v.o.s. produkuje vysoko kvalitné a ľahko použiteľné stavebné prvky. S kvalitným stavebným materiálom je možné aj svojpomocne vymurovať bežnú hrubú stavbu za jeden víkend.

Rýchla výstavba s najlepšou tehlou

Tehla HELUZ Family 2in1 predstavuje vrchol tehliarskeho kumštu. Je plnená izolantom, a to nami patentovaným spôsobom, ktorý zabezpečí, že polystyrén z dutín nevypadne, a pritom je paropriepustný. Aj vďaka tomu naša tehla HELUZ FAMILY 50 2in1 dosahuje vynikajúce hodnoty U = 0,11 W/m2K a R = 9,16 m2K/W.


Stavba z tehly už nie je zdĺhavá a náročná

Stavba z tehly už nie je zdĺhavá a náročná
HELUZ cihlářský průmysl v.o.s.

Tehly vo výrobe prechádzajú prísnou kontrolou rozmerov a parametrov, na ložných plochách sú brúsené s presnosťou ± 0,5 mm. Preto je ich ukladanie pri samotnej stavbe veľmi jednoduché a plynulé. Nové spojovacie materiály – lepidlá s kratším časom tuhnutia, ktoré nahrádzajú maltu, výrazne šetria čas potrebný na murovanie a výsledná špára má hrúbku len 1 mm, čo minimalizuje riziko vzniku trhlín v omietkach.


Stavba z tehly už nie je zdĺhavá a náročná

Stavba z tehly už nie je zdĺhavá a náročná
HELUZ cihlářský průmysl v.o.s.

Komplexný stavebný systém pre uľahčenie výstavby

Komplexný systém HELUZ zahŕňa tepelnoizolačné tehlové bloky pre obvodové murivo, tehly pre nosné, priečkové a akustické murivo, brúsené tehly, keramické stropy a preklady, nosné preklady pre vonkajšie tieniace systémy, keramické stropné panely a aj tehlové komíny. Všetko je na jednom mieste, všetko v jednom systéme HELUZ, vrátane tenkovrstvových stavebných lepidiel, tepelnoizolačných zakladacích mált či omietok nájdete v našom sortimente. Opäť tak ušetríte čas a energiu, ktoré by ste museli investovať do ich nákupu na rôznych miestach. Materiál Vám na stavbu privezieme zdarma.

V našich katalógoch nájdete všetko, čo potrebujete pre hrubú stavbu. Radi vám poradíme, ktoré tehly budú pre váš projekt najvhodnejšie a samozrejmosťou je vypracovanie cenovej ponuky. Okrem toho sa môžete obrátiť aj na náš online chat, kde vám priamo poradia naši odborní pracovníci.

Hrubá stavba za jeden víkend

Áno, takto rýchlo je možné z tehly pri súčasných stavebných postupoch vymurovať dom bežných rozmerov. Tehla sa naviac neustále vyvíja, aj preto patrí medzi najpoužívanejšie a najobľúbenejšie stavebné materiály. 

www.heluz.sk

ZDROJ: PR článok spoločnosti HELUZ cihlářský průmysl v.o.s 

Kategória: Materiály
Tagy: stavebný materiál tehla
Zdieľať článok

Diskusia