…urobí z vás poriadneho chlapa!

28. 08. 2015 Zdieľať

Je malý, vojde sa vám do vrecka, ale keď sa doma dostanete do problémov, zvládne aj veľké veci. O kom je reč? O obyčajnom a pritom absolútne geniálnom „chemáčovi“. Lepidle, ktoré poznali už naši otcovia, ba dokonca dedovia, a ktoré jednoducho musí mať doma každý správny chlap. Prečo? Pretože vám v mnohých mrzutých situáciách dokáže doslova zachrániť… vy viete čo!

Predstavte si klasickú scénu. Máte novú partnerku  a ona sa na vás zadíva tými svojimi nevinnými očami a poznamená čosi o tom, že by potrebovala… prilepiť nový vešiak na uteráky do kúpeľne, v kuchyni zase opraviť prasknuté uško na milovanom hrnčeku alebo – a vtedy ide u žien o naozaj veľmi zásadnú vec: postaví pred vás pokazené topánočky s odlepenou podrážkou alebo odlúpnutým podpätkom a bude čakať, že s tým niečo urobíte. Ste predsa chlap, nie? To je tá klasická ženská predstava, že si vieme so všetkým poradiť. Ale verte, s „chemáčom“, teda lepidlom Pattex Chemoprén, si skutočne poradíte so všetkým.


Lepidlo Pattex

Lepidlo Pattex
Henkel Slovensko, spol. s r.o.

Vyskúšať môžete Pattex Chemoprén Univerzal. Ako už jeho názov napovedá, je univerzálne, a okrem napríklad mäkčeného PVC vám pomôže so všetkým. Aj s tým vešiakom v kúpeľni, aj s tým ulomeným uškom na hrnčeku. Výborný je Pattex Chemoprén Transparent.


Chemoprén

Chemoprén
Henkel Slovensko, spol. s r.o.

To keď si na vás vaša milá vymyslí napríklad skutočne natrhnutý poťah na novej čalúnenej stoličke, pri ktorej naozaj nebude stáť o to, aby nové lepidlové spoje bolo čo i len vidieť. 

Na jej topánky je tu potom Pattex Chemoprén Obuv. Špeciálne namiešané lepidlo, ktoré jej topánočky vráti do pôvodného stavu. Ale nielen jej. Pamätáte sa na tie svoje staré obľúbené, ale rozlepené tenisky, ktoré vám roky ležia v skrini  a vy sa ich nie a nie vzdať, pretože práve v nich ste zahrali ten najlepší tenisový turnaj svojho života? S „chemáčom“ ich opravíte. Alebo… lakovky. Málokto z nás ich nosí rád, ale potrebujeme ich všetci. A nie je nič horšie, než keď deň pred dôležitou schôdzkou alebo kamarátovou svadbou zistíte, že sa s vami začali lúčiť a ukazujú vám poriadneho „žraloka“. Kdeže, ani tie v koši neskončia. Pattex Chemoprén Obuv si s nimi poradí.

Chcete vedieť ako? Očistite dôkladne obe plochy, ktoré k sebe budete lepiť. Naneste lepidlo (pretože je v tube a má dômyselný aplikátor, pôjde to ľahko!), nechajte chvíľu odvetrať a potom pritlačte k sebe. Lepidlo v tomto prípade potrebuje 24 hodín, aby dokonalo vytvrdlo a plnilo svoju funkciu, takže máte niekoľko možností, ako to vyriešiť. Buď budete celých tých 24 hodín posilňovať a stláčať topánku osobne, dať ju do zveráka, čo znamená, že už to nebudú tak celkom lakovky, alebo si vziať na pomoc Pattex pásku. To je celé!


Lepidlo Pattex

Lepidlo Pattex
Henkel Slovensko, spol. s r.o.

Lepidlo je transparentné, takže nikto nič nespozná a keby vám z neho kvaplo, kam nemá, je tu ešte Pattex Chemoprén riedidlo.


Lepidlo Pattex

Lepidlo Pattex
Henkel Slovensko, spol. s r.o.

A teraz ruku na srdce: čo všetko u vás doma by práve teraz potrebovalo zásah geniálnym „chemáčom“? Nech už je to čokoľvek, skorý nákup to istí!!!

P.S.: Pozrite sa na www.pattex.sk, tam o „chemáčovi“ zistíte úplne všetko, čo potrebujete!

Kategória: Materiály
Tagy: henkel lepenie lepidlo Pattex
Zdieľať článok