Nové dizajnové strešné krytiny Ruukki

Nové dizajnové strešné krytiny Ruukki

13. 09. 2011 Zdieľať

Váš dom je klenotom, a preto je veľmi dôležité, aby mal strechu, ktorá mu poskytne rovnakú hodnotu. Oceľové strechy od spoločnosti Ruukki ochránia Váš domov za všetkých okolností. Nielenže sú atraktívne hneď na pohľad, ale taktiež nadčasovo štýlové. Čo je však dôležitejšie, strechy Ruukki hodnotu Vášho domu ešte viac zvyšujú.

— Advertorial spoločnosti Ruukki Slovakia —

Strechy od spoločnosti Ruukki zodpovedajú fínskej kvalite. Bez ohľadu na to, či sa rozhodnete postaviť nový dom alebo renovovať starý, široká ponuka striech zaistí, že si vždy vyberiete tú správnu strechu k Vášmu domu. A ak k svojej objednávke pridáte ešte odkvapový systém a strešné bezpečnostné prvky, získate balíček, ktorý bude funkčný a štýlový do posledného detailu. Preto je strešná krytina Ruukki najjednoduchšiou a bezproblémovou voľbou každého staviteľa. Portfólio výrobkov Ruukki sa navyše rozšírilo o nové dizajnové modely Ruukki Adamante a Ruukki Finnera, ktoré Vám dnes predstavíme.

Ruukki Adamante je nový pôsobivý strešný profil pre náročnejších majiteľov domu, ktorí preferujú odlišný štýl a výnimočný dizajn. Dve nové farby v sortimente farieb – vínovo červená a zamatovo baklažánová podčiarknu výrazný dizajnový tvar krytiny. Keď uvažujete o originálnom a nápaditom dome, dovoľte Ruukki Adamante ukázať sa v plnej kráse. Rovnako ako všetky ľahké oceľové strešné krytiny aj Ruukki Adamante je navrhnutá tak, aby majiteľom domu zjednodušila a spríjemnila život. Tento model je vyrábaný s povrchovou úpravou Pural Matt a so zárukou 50 rokov.

Ďalším modelom, ktorý nemá na slovenskom trhu z hľadiska dizajnu konkurencii, je výrobok nesúci meno Ruukki Finnera. Ten pridá Vašej oceľové streche nielen na kráse, ale tiež na odolnosti a praktickosti. Revolučný ohyb prednej hrany maximalizuje odolnosť voči poveternostným vplyvom a vytvára úžasne celistvý povrch strechy, aj keď sa jedná o modulárny strešný systém, tzn. že strecha je zložená z maloformátových šablón. Získate vysokú kvalitu v kompletnom, štandardizovanom balení pripravenom na sklade, ktoré maximálne uľahčí celý proces pokládky strechy. Dosiahnete rýchle výsledky s menšími starosťami. A tak by to malo byť. Tento model vyrábame v povrchovej úprave Purex a so zárukou 40 rokov.

Tip: Všetok nábytok a bytové doplnky na jednom mieste

Spoločnosť Ruukki je výrobcom oceľových strešných krytín s lakoplastovou povrchovou úpravou. Oceľová strešná krytina sa vyznačuje naozaj nízkou hmotnosťou v porovnaní s betónovými alebo pálenými škridlami a rovnako na rozdiel od týchto strešných krytín má nulovú nasiakavosť vlhkosti. Vyrába sa na mieru, presne podľa projektu strechy, resp. podľa požiadaviek zákazníka.

Základom oceľovej strešnej krytiny spoločnosti Ruukki je oceľový žiarovo pozinkovaný plech triedy SG 280 s vrstvou zinku 275 gr./m2.  Potom nasleduje pasivačná vrstva, základný náter a poslednou vrstvou je vrstva lakoplastovej povrchovej úpravy. Túto môže tvoriť lesklý polyester, mierne matný Purex, alebo najkvalitnejšia povrchová úprava Pural, v matnom prevedení.

Spoločnosť Ruukki sa môže pochváliť tým, že ako jediný výrobca oceľových strešných krytín vlastní na výrobu povrchovej úpravy Pural matt patent, čo ju kvalitatívne výrazne odlišuje od všetkých iných výrobcov podobných strešných krytín. Táto povrchová úprava má hrúbku až 50 mikrónov a spoločnosť na ňu poskytuje až 50 ročnú záruku na prehrdzavenie a 20 ročnú záruku na farebnú stálosť.  Práve táto skutočnosť by mala byť pre zákazníka, ktorý sa rozhoduje pre kúpu oceľovej strešnej krytiny, tá najdôležitejšia.  

Pri kúpe strešnej krytiny Ruukki Decorrey spolu s kompletným príslušenstvom zaplatíte:
4,99€ bez DPH /1m² bez DPH celkovej širky krytiny, 5,99€ s DPH / 1m² s DPH celkovej širky krytiny.
Táto akciová cena sa rovná sume 5,22€ bez DPH / 1m² krycej šírky krytiny, 6,26€ s DPH / 1m² krycej šírky krytiny.

Viac informácií na www.ruukkistrechy.sk a na tel. číslach: Západ SR: 0905 286 791, Stred SR: 0907 970 026, Východ SR: 0907 922 527.  Bezplatné poradenstvo – Roof Doctor: 0800 11 66 55

 

Kategória: Stavba a rekonštrukcia Strecha, podkrovie
Tagy: strecha
Zdieľať článok