15. 11. 2012 Zdieľať

Spoločnosť DLH Slovakia zaradila do svojej ponuky terasové dosky iDECK z exotického dreva Denya pôvodom z Afriky, ktoré si v Európe získava čoraz viac nadšencov.

Dôvodom je nielen jeho prirodzená vysoká odolnosť, ale aj zaujímavá kresba a charakteristická zlatistá farebnosť. Elegantné terasové dosky pekne ukážu najmä v moderných či exoticky ladených záhradách – teplá, zlatohnedá farba dreva s tmavšími pásmi zaujímavo kontrastuje s čistými tvarmi modernej architektúry aj s chladnými sklenými povrchmi. Prelievajúce sa odtiene pritom vytvárajú ilúziu hry svetla a tieňa tropickej džungle a terasa dokonale zapadne do okolitej zelene. 

 
Dosky iDECK z dreva Denya majú najvyššiu, 1. triedu trvanlivosti. Toto tvrdé, ťažké drevo výborne odoláva hnilobe a nevyžaduje dodatočnú impregnáciu ani osobitné ošetrenie. Aby sa predišlo patinovaniu povrchu, stačí pravidelne používať impregnujúci olej určený na vonkajšie drevené konštrukcie. Orientačná cena terasovej dosky iDECK Denya (21 × 145 mm) je 60 € za m2 s DPH. 
Kategória: Aktuality Podlaha, dlažba
Zdieľať článok