Pýtate sa ako stavať? Je tu nový stavebný portál www.akostavat.com

17. 10. 2011
Zdieľať

Stavba rodinného domu je často ako rubikova kocka. Spája v sebe množstvo detailov a rôznych technológií a vyznať sa v nich je pre mnohých z nás skutočným hlavolamom. Otázka „ako stavať“ sa stala inšpiráciou pre vznik nového stavebného portálu s rovnomenným názvom, ktorý ponúkne bežnému stavebníkovi „návod“, ako z prvotného hlavolamu vytvoriť kvalitné dielo.

— Advertorial —

 


V uplynulých dňoch bol spustený nový stavebný portál www.akostavat.com, ktorého interaktívne logo vychádza práve z filozofie hľadania správneho postupu pri skladaní rubikovej kocky.

 

Rady, tipy, inšpirácie

Nový portál ponúka rady, tipy a inšpirácie pre rôzne stavebné realizácie.
Jednou zo základných tém pre stavebníka pri stavbe či komplexnejšej rekonštrukcii rodinného domu je fáza hrubej stavby. Portál v súčasnosti ponúka množstvo dôležitých informácií o rôznych aplikáciách betónu, odporúčaných materiáloch či interaktívnu mapu najbližších predajcov. Súčasťou portálu je prehľadný slovník najdôležitejších pojmov, s ktorými sa pri výstavbe či rekonštrukcii môžete pravidelne stretávať.

Informácie sú prehľadne rozdelené do jednotlivých sekcií a kategórií, veľkou výhodou portálu je interaktívne vyhľadávania odpovedí podľa zvolených kľúčových slov.

Pri akejkoľvek otázke sa môžete ihneď obrátiť na odborníka.

 

Vyhľadajte si najbližšieho predajcu

Osobitosťou portálu je možnosť vyhľadať najbližšieho predajcu prostredníctvom interaktívnej google mapy bez nutnosti ďalšieho preklikávania a hľadania kontaktov na iných stránkach. Vybraného predajcu možno priamo kontaktovať. Na druhej strane predajcovia majú na stránke priestor na prezentáciu svojho produktového portfólia, možnosť pridávať aktuality, aktívne si upravovať a budovať svoj vlastný profil predajcu.

 

Hlasujte a vyhrajte!

Súčasťou portálu budú pravidelné súťaže a hlasovania o zaujímavé ceny.

Zapojte sa aj vy do aktuálnej súťaže o podobu kreslenej postavičky Betonixa! Stačí, ak na portále akostavat.com zahlasujete do 31. 10. 2011 za podobu svojho favorita a ste automaticky zaradený do žrebovania o skvelé ceny!

Kto je Betonix? BETONIX je kreslená postavička, ktorá vás bude sprevádzať portálom akostavat.com a poskytne vám dôležité rady pri rôznych aplikáciách. Ste zvedaví na jeho podobu? Kliknite sem a tvorte s nami nový stavebný portál!

Kategória: Materiály Stavba a rekonštrukcia
Tagy: holcim
Zdieľať článok

Diskusia