Slnečný prístav – rodinné bývanie

Slnečný prístav – rodinné bývanie

29. 06. 2009 Zdieľať

Kto dnes netúži po vlastnom bývaní v krásnom prostredí? V rodinnom domčeku s upravenou záhradou, alebo aspoň v byte, ktorý ponúka dobrú dispozíciu a dychberúci výhľad. Zakotvite aj vy v Slnečnom prístave v Piešťanoch a bývajte so svojou rodinou tak, ako ste vždy snívali. Kúpte si dom za cenu bytu.

—– Komerčná prezentácia —–


Slnečný prístav – rodinné bývanie v Piešťanoch

Bývajte tak, ako ste vždy snívali. Kúpte si dom za cenu bytu.


Slnečný prístav – rodinné bývanie

201651

Slnečný prístav – Obytná zóna Lodenica Piešťany na južnom okraji tohoto krásneho kúpeľného mesta ponúka všetko, čo k dokonalému rodinnému bývaniu patrí. Pokojné a krásne prostredie na brehu jazera Sĺňava spĺňa aj tie najnáročnejšie štandardy pre každú rodinu. Možnosti relaxu máte hneď za oknami, aktívny život ponúka vitálne centrum kúpeľného mesta Piešťany a vďaka dobrému dopravnému spojeniu nie je problém ani s dochádzaním do Bratislavy.Slnečný prístav – rodinné bývanie

201650

RELAX NA DOSAH

Dispozícia obytnej zóny na brehu jazera Sĺňava ponúka nepreberné možnosti relaxu a aktívneho oddychu. V uzavretom a bezpečnom areáli je detský park ideálny pre mladé rodiny. Fanúšikovia cyklistiky určite využijú novovybudovaný cyklochodník na hrádzi. Táto 13 km trať je ideálna aj pre korčuliarov. Sĺňava je samozrejme v lete dokonalým miestom pre pestovanie vodných športov, kajak, skif, jachty, ale aj vodnolyžiarsky vlek sú samozrejmosťou. V dosahu pár minút pešej chôdze je aj krytá plaváreň a bowlingová a squashová hala so zimným štadiónom a tenisovými kurtami.


Slnečný prístav – rodinné bývanie

201648

AKTÍVNY ŽIVOT

Mesto Piešťany má ideálnu polohu neďaleko hlavného diaľničného ťahu Bratislava – Trenčín – Žilina. V centre Bratislavy ste autom do 45 minút. Centrum Piešťan je dostupné z obytnej zóny Slnečný prístav aj peši. Príjemnou 15 minútovou prechádzkou popri Váhu. Zdravotné stredisko je tri minúty autom, nákupné stredisko päť minút. Priamo v obytnej zóne má vzniknúť lekárska ambulancia, materská škola, lekáreň a obchod. V celom areáli je možné využívať najmodernejšie technológie vďaka optickému káblu.


Slnečný prístav – rodinné bývanie

201652

DOSTUPNOSŤ NA PRVOM MIESTE

Čarom bývania v Obytnej zóne Slnečný prístav je aj to, že sa nesťahujete na stavenisko, ale do dokončeného projektu. Mnohé domy a byty si už našli svojich obyvateľov, ktorí si užívajú dostupnosť relaxu a krásneho a pokojného prostredia.
Byty v Slnečnom prístave sú dostupné už od 76,34 tisíc Euro (2,3 mil. Sk s DPH) a domy vrátane pozemku už od neuveriteľných 119 tisíc Eur (3,6 mil. Sk s DPH). A to už je cena za ktorú sa bežne predávajú byty. Váš sen o bývaní je na dosah.

Viac informácií na www.domzacenubytu.sk alebo na tel. č 0915 067 030.

Kategória: Stavba a rekonštrukcia
Zdieľať článok