Správny výber dlažby podčiarkne charakter okolia

Správny výber dlažby podčiarkne charakter okolia

19. 09. 2011 Zdieľať

Každý z nás má individuálne predstavy o tom, akoby mal vyzerať pekne zariadený domov. Začíname zariaďovaním interiéru, no zároveň myslíme aj na exteriér. Pekne upravený trávnik, jazierko či živý plot vedia spríjemniť relax na záhrade najmä počas teplých letných večerov. Vhodne zvolená dlažba však môže podčiarknuť charakter záhrady počas celého roka.

— Advertorial spoločnosti Premac, spol. s r.o. —

Vydláždené chodníčky, terasy či prístupové cesty do domu nesú okrem praktickej aj estetickú funkciu. Pri výbere dlažby je preto potrebné zvážiť nielen vzor, ale aj farebný odtieň dlažby tak, aby čo najlepšie zapadla do prostredia a nechala vyniknúť jeho charakter.

Spoločnosť Premac, spol. s r.o. sa zaoberá výrobou exteriérových zámkových dlažieb už 20 rokov a v súčasnosti je v tejto oblasti lídrom na Slovensku. Vďaka skúsenostiam a prepracovanej technológii výroby môže svojim zákazníkom ponúknuť široký sortiment produktov, ako aj dlhoročnú spokojnosť. Radi by sme vám preto predstavili niekoľko obľúbených typov dlažieb, ale aj novinky.

K našim najpopulárnejším patrí dlažba POLIGONO®, ktorá je perfektnou kombináciou medzi prirodzeným vzhľadom lámaného kameňa a technickými výhodami betónu, z ktorého je vyrobená. POLIGONO® sa pýši
prepracovanou polygonálnou geometriou, ktorá svojím rozmanitým usporiadaním podporuje dojem prírodnej dlažby. Vzor uloženej dlažby je voľným okom takmer neviditeľný. Okrem hospodárnosti a trvanlivosti poteší aj tým, že nevyžaduje údržbu.


Správny výber dlažby podčiarkne charakter okolia

1028502
Premac, spol. s r.o.

K exkluzívnym modelom dlažieb môžeme zaradiť aj našu čerstvú novinku CAVARINO®, ktorá sa so svojou geometrickou formou hlási k antickému štýlu. Dlažba CAVARINO® s tromi vzájomne zosúladenými formátmi dovoľuje vytvoriť veľké množstvo rôznych kombinácii uloženia od klasických čistých a priamych línií až po dynamické a tvorivé formáty. Jej charakter vás však láka, aby ste sa na ňu usadili a naplno si užívali pohodu.


Správny výber dlažby podčiarkne charakter okolia

Tip: Všetok nábytok a bytové doplnky na jednom mieste

1028499
Premac, spol. s r.o.

Punc staromestskej architektúry vám do záhrady určite vnesie náš model ALTIKO®, za ktorým sa skrýva špeciálna štruktúra povrchu a výnimočne atraktívny vzhľad harmonizujúci s okolím. Dlažba oblých línií je vhodná na vytváranie kruhov a tiež sa vyznačuje univerzálnosťou a mnohotvárnosťou použitia.

Medzi naše ďalšie dekoračné dlažby môžeme s istotou zaradiť aj GRANIKO®, ktoré rôznorodou kombináciou vytvára melírovaný efekt kombináciou viacerých farebných odtieňov, dlažbu GRANUM® s hrubou štruktúrou hrán, ktorá sa prikláňa k retro dizajnu či ROMANTIKO®, ktoré harmóniou kriviek a pôvabu zaručene pritiahne vašu pozornosť.

Ponúkame však aj klasické typy dlažieb, z ktorých sú vám poniektoré určite dôverne známe. Väčšina z nich sa nachádza na námestiach, peších zónach a parkoch či pred obchodnými centrami. Ich popularitu overil čas a vkusné zapojenie do architektúry mesta. Jednoduchú líniu elegancie sme zhmotnili do dlažby KORZO®, ktorá vynikne na terasách, chodníkoch aj v mestských zónach. Kombináciou ôsmich farieb a šiestich formátov je možné vytvoriť nespočetné množstvo vzorov. Zároveň ide o dlažbu s hladkým povrchom bez skosených hrán.

Ďalšou dlažbou s nekonečnými riešeniami je EX-EK®, ktorá oplýva dekoratívnym pôvabom ako aj dômyselnou funkčnosťou. Vhodným farebným rozlíšením v kombinácii so smerom ukladania je možné zaujímavo podporiť dojem smeru pohybu.

V sortimente záhradných betónových platní má svoje pevné miesto model OPUS®, ktorého povrch tvoria prísady ušľachtilého kameniva s upraveným brúsením a brokovaním, čo podčiarkuje jeho nezameniteľný vzhľad. Druhým favoritom sú záhradné platne LINEA®. Exkluzívny vzhľad im dodáva drobné vymývané kamenivo pastelových farieb.

Je v našom záujme, aby sme vychádzali v ústrety prianiam všetkých našich zákazníkov. Slogan „Už 20 rokov dlažbou vášho domova“ nás zaväzuje, aby sme rok čo rok zlepšovali pôvodné modely a zároveň prinášali aj nové variácie. Nech už sa v budúcnosti rozhodnete pre akýkoľvek model z našej ponuky, veríme, že vám prinesie čo najviac pohody, spokojnosti a estetických  kvalít a dlhé roky používania.

Premac, spol. s r.o.
Infolinka: 0850 111 110
premac@premac.sk
www.premac.sk

Kategória: Podlaha, dlažba Stavba a rekonštrukcia
Tagy: dlažba obklady premac
Zdieľať článok