KM BETA rozšírila rad betónových strešných doplnkov

KM BETA rozšírila rad betónových strešných doplnkov

20. 05. 2013 Zdieľať

Doplnky sú dôležitou súčasťou strechy rovnako ako základná krytina. Ak pre kratšiu životnosť plastových doplnkov začne strecha zatekať, asi vám bude jedno, že základné strešné škridly vydržia až sto rokov. KM Beta preto ponúka aj betónové doplnky, ktorých životnosť zodpovedá životnosti základnej krytiny. Poslednou novinkou v rade betónových doplnkov je škridla na oddymenie turbo kotla. Má priestup na rúrkový vývod oddymenia plynových kotlov.

Betónové strešné doplnky ponúka KM Beta ako jediný výrobca na trhu a postupne nimi nahrádza zvyčajný plast. Betónové doplnky totiž vydržia až niekoľkonásobne dlhšie, dokonale farebne ladia so základnými škridlami a navyše sú lacnejšie.Škridla na oddymenie turbo kotla je prestupový prvok strešného systému KM BETA na vertikálny ťah plynových nástenných kotlov. Doplnok tvorí základná celobetónová škridla, na ktorú nadväzuje plastová kĺbová časť s kruhovým priestupom s priemerom 125 mm. Vyrábajú sa dva typy tohto prvku – pre krytinu KMB BETA a pre krytinu KMB HODONKA. Škridla na oddymenie turbo kotla je určená na strechy so sklonom 22 – 40°. Harmonicky zapadá do strešnej plochy a z hľadiska životnosti a farebnej jednotnosti sa zhoduje so základnou škridlou. Platí na ňu aj rovnaká záruka ako na základnú krytinu, a to 30 rokov.
 

škridla na oddymenie turbo kotla

škridla na oddymenie turbo kotla
KM Beta, a.s.

Materiály KM BETA až o 40% výhodnejšie

Strešné doplnky aj základnú krytinu výhodne ponúka internetový obchod KM BETA (www.shop.kmbeta.cz). Okrem strešného systému si tu možno kúpiť aj pálené alebo vápennopieskové murivo a navyše i malty na omietky. V e-shope trvale platia až o 40 % nižšie ceny. Výhodou je nákup na jednom mieste a od jedného osvedčeného dodávateľa, dokonca v domácom pohodlí. 
 
Viac o materiáloch KM BETA na www.kmbeta.cz alebo bezplatnej infolinke +420/ 800 150 200 
Kategória: Aktuality Strecha, podkrovie
Tagy: škridla strecha
Zdieľať článok