Spoľahlivá strecha s tradičnou krytinou!

Spoľahlivá strecha s tradičnou krytinou!

18. 03. 2014 Zdieľať

Zdražovanie nás sprevádza na každom kroku. Je skutočne všetko drahšie? Nie, ak staviate s kvalitných materiálov KM BETA!

Hrubú stavbu postavíte z materiálov KM BETA naozaj výhodne. Tradičná strešná krytina KM BETA na prelome roka nezdražela. Aj naďalej môžete vyberať z dvoch atraktívnych tvarov (KMB BETA a KMB HODONKA), siedmich farebných odtieňov (tehlová, višňová, hnedá, sivá, čierna, zelená, modrá) a štyroch variantov povrchovej úpravy: Standard (farbený betón bez povrchovej úpravy), Elegant (dvojitý akrylátový nástrek s matným vzhľadom), Briliant (dvojitý nástrek s leskom) a Efekt (trojitý nástrek kombinujúci višňovú a čiernu farbu). Okrem krytiny strešný systém KM BETA zahŕňa aj vyše 50 doplnkových výrobkov a široký sortiment okrasných strešných prvkov.


Spoľahlivá strecha s tradičnou krytinou!

1211444
KM Beta, spol. s r.o.

Do „rodiny“ stavebných materiálov KM BETA patrí aj značka PROFIMIX. Zastrešuje cementové potery, lepiace a stierkovacie materiály, murovacie malty, jadrové a štukové omietky a teplnoizolačné malty a omietky. Všetky výrobky PROFIMIX dostanete teraz za výhodné ceny.
 
Viac o materiáloch KM BETA na www.kmbeta.sk
 
Kategória: Strecha, podkrovie
Tagy: KM Beta krytina strecha
Zdieľať článok