Strechár radí: Luxusné a dizajnové strechy

26. 05. 2014 Zdieľať

Ak ste sa rozhodli dopriať svojej streche skutočný luxus a prvotriednu kvalitu, stavte na keramickú strešnú krytinu. Už stáročia sú keramické strešné krytiny symbolom krásy a prirodzenosti. Sú vyrobené z najkvalitnejších surovín a tými najmodernejšími technológiami. Vášmu domu prepožičajú osobitý šarm, dojem tepla a istoty.


Strechár radí: Luxusné a dizajnové strechy

1351099
BRAMAC – strešné systémy, spol. s r.o.

Radí: Vladimír Čáni, produktový manažér 

Tradícia a ekológia

Keramická strešná krytina nie je žiadnou novinkou. Po celom svete sa používa na strechy už tisícročia. Jej obľúbenosť tkvie nielen v dobrých vlastnostiach, ale aj v splnení požiadavky na súlad so životným prostredím a ekológiou. Suroviny na výrobu keramických škridiel pochádzajú z čisto prírodných zdrojov. Tak budete mať istotu, že vaša strecha nezaťažuje životné prostredie. Navyše oceníte, že keramické strešné krytiny sú recyklovateľné. 


Strechár radí: Luxusné a dizajnové strechy

1351101
BRAMAC – strešné systémy, spol. s r.o.

Rozmanitosť 

Keramické strechy ponúkajú množstvo rozmanitých tvarov, povrchov a farieb. Vedia tak zaručiť jednoduché, čisté línie, ktoré sa hodia na objekty modernej architektúry, ale zabezpečujú aj harmóniu s okolitým prostredím. Ušľachtilé povrchové úpravy garantujú vašej streche nestarnúcu krásu. Z hľadiska povrchovej úpravy keramických strešných krytín nájdete prírodný vzhľad vychádzajúci z typu použitej hliny. Po výpale vzniká prírodná červená, ktorá je rovnaká v celom reze škridly. Tí, ktorí chcete prémiovú nemeckú kvalitu keramických strešných krytín, dajte prednosť značke Brass, patriacej do koncernu Bramac. Brass prináša na slovenský trh novinku tej najvyššej kvality pre najnáročnejších. Príkladom je keramická strešná krytina Brass s glazúrou Top Line. Tá obsahuje vyšší podiel sklovitých prímesí a zošľachťuje škridlu na najvyššiu úroveň. Vysoký lesk glazúry ponúka rozsiahlu a atraktívnu škálu farieb, s ktorou je možné realizovať moderné strechy s originálnym vzhľadom


Strechár radí: Luxusné a dizajnové strechy

1351097
BRAMAC – strešné systémy, spol. s r.o.

Záruka a životnosť 

Vďaka prvotriednym materiálom použitým pri výrobe strechy dokážu keramické strešné krytiny bezchybne zastrešiť váš domov počas mnohých rokov. Napriek tomu však hľadajte výrobcu, ktorý ponúka písomnú záruku 30 rokov na všetky keramické strechy a 15 rokov na funkčnosť celého strešného systému. Dlhú životnosť zaručuje unikátny systém drážok s odvedením dažďovej vody, ako aj nízka nasiakavosť. Vďaka nízkej nasiakavosti je strecha viac odolná proti mrazu. 

Kategória: Strecha, podkrovie
Tagy: strešná krytina
Zdieľať článok