Stredomorský štýl dodajú domu mediteránske škridly od Tondachu

14. 07. 2014 Zdieľať

Nemusíte len obdivovať krásne vily uprostred viníc Toskánska s ich nezameniteľnou mediteránskou škridlou.

Stredomorskú štýlovú strechu, s jej tisícročiami overeným tvarom a kvalitou, si môžete dopriať už aj na Slovensku. Mediteránske škridly sa nemusíte báť použiť ani na strechy s nízkym sklonom. Tie od Tondachu sú vhodné pre strechy už od sklonu 12° a to vďaka premysleným hlbokým hlavovým a bočným drážkam, ktoré dobre odvádzajú vodu na plochu strechy. Navyše škridly nemusíte plánovať iba na novostavby. Úplne nový vzhľad dodajú domom aj pri rekonštrukciách, nadstavbách, či pri výmene krytiny.


Stredomorský štýl dodajú domu mediteránske škridly od Tondachu

Stredomorský štýl dodajú domu mediteránske škridly od Tondachu
TONDACH SLOVENSKO, s.r.o.

Konateľ spoločnosti Tondach Slovensko, s. r. o. Vladimír Šablica k tomu poznamenáva: ,,Mediteránska škridla už dávno nie je doménou iba južných štátov. Módna vlna s ňou spojená už dorazila do Rakúska, Nemecka a neobišla ani strednú Európu, vrátane Slovenska. Strešné krytiny renomovaného výrobcu Tondach®, vyznačujúce sa kvalitou a atraktívnym vzhľadom, sa stretli s priaznivou odozvou trhu. Mediteránska architektúra si našla priaznivcov aj na Slovensku a očarila ich svojou eleganciou, harmóniou a klasickou nadčasovosťou. Pri krytine Mediteran Plus je zaručená rakúska kvalita a na rozdiel od pôvodnej škridly Mediteran je posuvná. Navyše ponuka je podporená rozsiahlou farebnosťou a módnymi trendami súčasnosti. Dostupná je v povrchových úpravách prírodná, piesková-antik, patina a bronz, ale aj v ďalších 9 farbách. Súčasná uvádzacia cena tejto škridly je pre slovenský trh na úrovni 12,30 eur/m2 (bez DPH). Cena v EÚ je pritom 24,80 eur/m2.“


Stredomorský štýl dodajú domu mediteránske škridly od Tondachu

Stredomorský štýl dodajú domu mediteránske škridly od Tondachu
TONDACH SLOVENSKO, s.r.o.

Všetky krytiny od Tondachu spĺňajú najprísnejšie európske normy, vyznačujú sa pevnosťou keramickej väzby, tlmia hluk a sú odolné voči agresívnym vplyvom počasia – vetru, dažďu, mrazu, slnečnému žiareniu, návalom snehu, či zásaditým a kyslým látkam v ovzduší. Predpokladaná životnosť modernej pálenej škridly je minimálne 80-100 rokov a to bez akejkoľvek údržby. Firma, ako jedná z mála, poskytuje na svoje výrobky až 33 ročnú záruku.

Tondach® ponúka aj širokú paletu tvarov a farebných odtieňov rôznych iných škridiel ušitých takpovediac na mieru. Výrobky sú vhodné na rekonštrukcie starších striech i pre modernú architektúru. Kompletný premyslený strešný systém, zahŕňajúci keramické a nekeramické príslušenstvo, zabezpečuje maximálnu funkčnosť a bezpečnosť. Ku každému typu krytiny firma dodáva keramické doplnky v rovnakom farebnom prevedení ako je farba základnej škridly. Dvojité hlavové a bočné drážky zabezpečujú najvyššiu možnú ochranu pred dažďom a vetrom. Navyše Tondach® ponúka výrobky s variabilným (posuvným latovaním) z prírodných recyklovateľných materiálov vhodných najmä na rekonštrukcie a umožňuje cenovo výhodnú obnovu strechy. Škridly Tondach® sú vyrábané najmodernejšou technológiou, vďaka ktorej je dosiahnutý mimoriadne hladký povrch, eliminujúci usadzovanie nečistôt na povrchu, ako sú napr. sadze, prach a mach. Kvalitné prírodné suroviny, výnimočný spôsob spracovania a náročná technika vypaľovania nad 1000°C garantujú jej harmóniu s prostredím, dlhú životnosť a bezkonkurenčnú stálu farebnosť škridiel Tondach®. Ponúkame škridlu, ktorá nikdy nevybledne! 

Viac informácií je na www.tondach.sk a www.najlepsiastrecha.sk 

Kategória: Aktuality Strecha, podkrovie
Tagy: strešná krytina tondach
Zdieľať článok