Zostavy kotla so zásobníkom za zvýhodnenú cenu

10. 09. 2012 Zdieľať

Optimálne zvolená vykurovacia sústava dokáže človeku značne uľahčiť život. A pritom nemusí byť ani veľmi veľká, aby ste s ňou dosiahli veľké veci. Inteligentný kotol si totiž vyžaduje len minimum pozornosti. Nový ecoTEC exclusiv patrí ku kotlom, ktorým to myslí. Špičkový kondenzačný kotol so širokým rozsahom modulácie výkonu už od 2,4 kW podstatne znižuje náklady na energie. A vďaka schopnosti inteligentného samonastavenia je jeho inštalácia vecou len niekoľkých minút.

— Advertorial spoločnosti Vaillant Group Slovakia, s.r.o. —

Kondenzačný kotol ecoTEC exclusiv prináša na trh značka Vaillant. Je k dispozícii v troch výkonových verziách a bez ohľadu na to, ktorú si vyberiete, vždy dostanete výnimočnú kvalitu. Pripojením vhodného zásobníka ho navyše môžete používať aj na prípravu teplej vody. Variabilné zostavy závesných kotlov ecoTEC exclusiv so zásobníkmi teplej vody a ekvitermným regulátorom calorMATIC 470 si teraz môžete zadovážiť za jednotnú zvýhodnenú cenu 2 690 € s DPH v rámci akciovej ponuky, a to od 3. 9. do 31. 10. 2012. 

Kondenzačný kotol ecoTEC exclusiv

Kondenzačný kotol ecoTEC exclusiv
Vaillant Group Slovakia, s.r.o.

Kotol, ktorý dokáže veľké veci
Kondenzačný kotol ecoTEC exclusiv vás osloví širokým rozsahom modulácie už od 2,4 kW, čo umožňuje jeho použitie nielen v menších bytoch, ale aj vo väčších rodinných domoch. Tento inteligentný kotol totiž prispôsobuje svoj výkon skutočnej potrebe tepla. Nemenej zaujímavou prednosťou je schopnosť kotla automaticky sa nastaviť na dĺžku dymovodu pri zachovaní najvyššej možnej účinnosti. Kondenzačný kotol ecoTEC exclusiv nemusíte zdĺhavo a komplikovane nastavovať. Keďže samostatne a neustále optimalizuje svoju prevádzku, na jeho servis a údržbu miniete len minimum zo svojich úspor. K nižším prevádzkovým nákladom pomáha aj vysokoúčinné čerpadlo. V porovnaní so štandardnými jednostupňovými čerpadlami totiž dokáže znížiť spotrebu elektrickej energie až o 76 %. Okrem toho je aj šetrné k životnému prostrediu. S kotlom ecoTEC exclusiv sa budete cítiť v bezpečí, lebo sa naň môžete stopercentne spoľahnúť. Vďaka veľkému množstvu senzorov dokáže včasne a operatívne reagovať na akúkoľvek neštandardnú zmenu prevádzkového stavu.
 

Kondenzačný kotol ecoTEC exclusiv

Kondenzačný kotol ecoTEC exclusiv
Vaillant Group Slovakia, s.r.o.

Estetické zostavy

Kotol ecoTEC exclusiv môžete okrem vykurovania využívať aj na prípravu teplej vody. Pripojením vhodného zásobníka vytvoríte bezchybnú, účinnú, ale aj estetickú zostavu. Z hľadiska maximálneho komfortu a minimálnej inštalačnej plochy tvorí kotol ecoTEC exclusiv ideálny pár so 70-litrovým závesným zásobníkom uniSTOR. Teplotu teplej vody v ňom môžete nastaviť v rozsahu od 35 do 65 °C. Závesný zásobník sa dá variabilne namontovať vpravo alebo vľavo od kotla, prípadne ho môžete umiestniť pod neho. Objem a kompaktné rozmery ho predurčujú na využitie v menších bytoch a domoch s nižšou spotrebou vody. Zásobník zapadne do rôznych výklenkov, zádverí, prekážať nebude ani v kúpeľni. Ak má vaša domácnosť vyššie nároky na teplú vodu, odporúčame inštaláciu stacionárneho zásobníka uniSTOR s objemom 120 alebo 150 litrov. Odstup od steny či vzdialenosť kotla od zásobníka si pritom môžete flexibilne prispôsobiť podľa svojich osobitých požiadaviek. Vysokým výkonom pri ohreve vody, ale aj dostatočnou podporou vykurovania presvedčí takisto kombinácia nového kotla značky Vaillant so solárnym zásobníkom auroSTOR. Vďaka novej funkcii Aqua-Power-Plus dokáže ecoTEC exclusiv už v priebehu piatich sekúnd zvýšiť výkon na ohrev vody až o 14 %.
 
Viac informácií o zostavách ecoTEC exclusiv získate na www.vaillant.sk.
Kategória: Energia Stavba a rekonštrukcia
Zdieľať článok