Elegantné a odolné zastrešenie

25. 07. 2011 Zdieľať

Spoločnosť Emoos prináša na trh moderné strešné riešenia, ktoré umožňujú vytvoriť originálne zastrešenie pomocou strešného systému Fastlock®. Systém Fastlock® sa vyžnačuje ľahkosťou, decentným tvarom a výnimočnou odolnosťou materiálu. K základným prvkom systému patria panely, ktorých pravidelná štruktúra a pružnosť zaručujú estetický vzhľad objektu.

Systém Fastlock® je jednovrstvová strecha vyrobená zo škandinávskeho polykarbonátu, ktorý odoláva aj tým najnáročnejším poveternostným podmienkam. V štandardnej ponuke sú dostupné biele a priehľadné panely. Pri mierne zamračenej oblohe prepúšťajú biele panely príjemné, jemné svetlo a počas slnečných dní sú dobrou ochranou pred slnkom, nakoľko prepúšťajú len 30 % slnečného žiarenia. Fastlock je pevný a odolný proti náročným poveternostným podmienkam. Ani dážď, ani sneh, a dokonca ani krupobitie nepoškodia jeho povrch, čo ochráni Váš majetok napr. auto pred poškodením. Udržanie čistoty zastrešenia ostáva v rukách prírody – na vypláchnutie prípadných nečistôt postačí dážď. Umožňuje to stavba panelov a ich tesných spojov vytvárajúcich odkvapové žliabky, ktorými steká voda, a popritom zachytáva všetky nečistoty.

Montáž systému Fastlock® je veľmi jednoduchá, pričom vytvára súvislú strešnú plochu. Upevňuje sa pomocou klik systému zatlačením, pričom strešná krytina ostáva bez vonkajšieho poškodenia (prederavenia), čo zaručuje bezchybnú a dlhodobú funkčnosť. Strešný systém Fastlock® sa dá použiť univerzálne napríklad na prestrešenie galérií, prístreškov pre auto, altánkov, balkónov, terás…


Systém Fastlock®

Systém Fastlock®
Fastlock

Pre viac informácií navštívte www.fastlock.sk

Kategória: Aktuality
Tagy: strešné systémy
Zdieľať článok