strecha rodinného domu
Zdroj: Ruukki

Farebné kombinácie striech a fasád bez prekvapenia

26. 10. 2020 Zdieľať

Sami si jednoducho pripravte vizualizáciu svojho budúceho domu s jednoduchým vizualizérom fasád a striech Ruukki. Nie všetky naše predstavy sa stanú skutočnosťou. Fantázia ponúka vízie, ktoré majú často len málo spoločné s tým, čo nakoniec vytvoríme. Platí to o všetkých odvetviach, ale v prípade stavby vysnívaného domu možno aj dvojnásobne.

Ten, kto má rád prekvapenia, sa pomôckami, ktoré dokážu načrtnúť budúci vzhľad domu a jednotlivých prvkov, príliš zaoberať nemusí. Pre ostatných je tu vizualizér strešných krytín Ruukki s dostupnými krytinami, farbami krytín, múrov, príslušenstva i odkvapového systému.

Voľba správnej farebnej kombinácie sa zdá byť ľahká do okamihu, keď sa musíte skutočne rozhodnúť v prípade svojho vlastného bývania.

„Stavba domu je pre väčšinu ľudí zásadným životným krokom a investíciou. Je smutné dobehnúť takmer do cieľa a potom sa unáhliť napríklad pri voľbe profilu a farby strešnej krytiny, ktorá vás ruší a vlastne sa vám nepáči,“ upozorňuje Jan Hála z divízie strešných krytín Ruukki.

Predísť takejto situácii dnes nie je vôbec zložité. Služba, ktorú ponúka Ruukki na svojich stránkach, nie je podmienená stiahnutím špeciálneho softvéru ani zdĺhavou registráciou. Postup je intuitívny a po niekoľkých kliknutiach tak máte k dispozícii obraz svojho originálneho riešenia.

Výsledok si možno jednoducho vytlačiť, poslať e-mailom či zdieľať na sociálnych sieťach a pochváliť s tak známym vlastným domom snov. Stránka odkazuje aj na podrobné informácie o vybranom type krytiny a ponúka porovnanie s ostatnými produktmi.

Lepšie, ako o vizualizéri len hovoriť, je skutočne sa s ním pohrať tu. Síce čiastočne prídete o jedno veľké prekvapenie, ale to si predsa možno vynahradiť v inej oblasti života.

Kategória: Aktuality
Tagy: fasáda strešná krytina
Zdieľať článok