Geberit Duofix Special – tip na rekonštrukciu bytového jadra

13. 01. 2012 Zdieľať

Rekonštrukcia bytového jadra je veľkým krokom k zvýšeniu komfortu bývania. Montážny prvok Geberit Duofix Special umožňuje jednoduchú inštaláciu závesného WC i v priestoroch, kde to bolo doteraz problematické.

ráve v bytových jadrách sa za toaletnou misou nachádza inštalačná šachta a rozvody kanalizácie, vody a plynu. Podomietkový splachovací systém ponúka ideálne riešenie, pretože zohľadňuje všetky špecifiká tohto priestoru. Vzhľadom na nízku únosnosť zadnej steny sa systém upevňuje do bočných stien pomocou výsuvnej traverzy, ktorej rozpätie je možné meniť od 80 do 110 cm. Systém má posuvné podpery, čo umožňuje nastaviť výšku umiestnenia toaletnej misy. Tak ako všetky systémy Geberit aj Geberit Duofix Special ponúka možnosť úsporného splachovania s voľbou malého a veľkého spláchnutia. K montážnemu prvku je v ponuke široká škála atraktívnych splachovacích tlačidiel.    

Všetci zákazníci, ktorí si zakúpia montážny prvok Duofix Special v termíne od 1.12.2011 do 30.4.2012 budú zaradení do žrebovania o zaujímavé ceny. Viac informácii o akcii na www.geberit.sk.

Kategória: Aktuality
Tagy: geberit
Zdieľať článok