Zdroj: Geberit

Úspešný slovenský šprintér Ján Volko sa stal ambasádorom Geberit AquaClean

02. 07. 2021 Zdieľať

Európske špičky spojili svoje sily, aby predstavili špičkový produkt. Sprchovacie WC Geberit AquaClean si zaslúži vašu pozornosť, pretože vy si zaslúžite to najlepšie. Sofistikované zariadenie posúva osobnú hygienu na novú, nečakanú, no pritom tak prirodzenú úroveň. Ponúka výnimočný komfort a dokonalú očistu vodou, ktorá garantuje pocit sviežosti po každej návšteve toalety.

Geberit AquaClean je výsledkom dlhodobej a cieľavedomej tímovej spolupráce výskumníkov a dizajnérov spoločnosti Geberit. Kombinuje v sebe do detailov prepracované prepracované technológie s ergonomickým dizajnom, ktoré umožňujú užívať si „wellness“ zážitok pri každodennej osobnej hygiene. Podobne aj v športe je dlhodobá a cieľavedomá tímová spolupráca, tvrdý tréning a neustále zlepšovanie nutnosťou pre vstup medzi európsku športovú špičku. Keď chcete získať víťaznú pozíciu, príprava sa ráta na roky.

Ján Volko sprchovacie wc kampaň

Zdroj: Geberit

Slovenskému šprintérovi Jánovi Volkovi sa to darí, zbiera medaily v európskych súťažiach a láme rekordy. Preto sme veľmi radi, že sa stal ambasádorom Geberit AquaClean. Prečo práve on? Hoci do cieľa dobehne za pár sekúnd, za každým jeho víťazstvom sú roky tvrdého tréningu a prípravy. A pritom stále stojí „nohami pevne na zemi“, trpezlivo, húževnato a skromne pracuje na svojom zlepšovaní. Práve tak je to aj s vývojom kvalitného produktu, ktorý musí prejsť nemilosrdným „tréningom” v podobe opakovaného testovania a vylepšovania, kým sa dostane do víťaznej formy. Pritom taktiež musí stáť „nohami pevne na zemi“, v tvrdej konkurencii trpezlivo, húževnato a opakovane dokazovať svoje kvality.

Ján Volko sprchovacie wc kampaň

Zdroj: Geberit

Sme presvedčení, že zdieľame spoločné hodnoty, ktoré stoja za každým úspechom: odhodlanie, úsilie, svedomitosť a vytrvalosť. Poďakovaním je pre nás pocit, že pomáhame ľuďom spríjemniť každodenný život. Rozhodli sme sa spoločne predstaviť slovenskej verejnosti sprchovacie WC Geberit AquaClean, ktoré prináša novú kvalitu do každodennej osobnej hygieny.

Ján Volko nedávno navštívil showroom a testovaciu zónu spoločnosti Geberit v Bratislave, kde sú vystavené všetky modely sprchovacích WC z radu Geberit AquaClean. Ako nový ambasádor Geberit AquaClean mal možnosť pozrieť si ktorýkoľvek z týchto produktov prípadne aj pre svoju domácnosť.

Ján Volko sprchovacie wc kampaň

Zdroj: Geberit

S radosťou sme ho teda previedli všetkými možnosťami, ktoré máme k dispozícii. Začali sme modelom Geberit AquaClean TUMA, obľúbeným vďaka jeho všestrannosti a vyváženému pomeru ceny a kvality. Okrem čistenia jemným prúdom vody v nastaviteľnej intenzite poskytuje svojim majiteľom aj vysokú mieru komfortu, napríklad aj v podobe odsávania zápachu.

Nasledoval model Geberit AquaClean SELA. Ten už na prvý pohľad zaujme svojou eleganciou a dizajnom. Jeho estetický vzhľad dopĺňa množstvo inteligentných, avšak na obsluhu nenáročných funkcií, ktoré dokážu bežnú návštevu WC premeniť na príjemný zážitok. Prehliadku showroomu sme zakončili špičkovým modelom Geberit AquaClean MERA. Jeho unikátny dizajn a prepracované funkcie poskytujú možnosť mať vlastný „wellness“ priamo vo svojej kúpeľni. Vyhrievané WC sedadlo, orientačné osvetlenie, či možnosť ovládania pomocou ďiaľkového ovládania a mobilnej aplikácie sú zárukou maximálneho komfortu aj pre tých najnáročnejších užívateľov.

Ján Volko sprchovacie wc kampaň

Zdroj: Geberit

Dnes už takmer každý vie, že životná úroveň nie je iba o materiálnom zabezpečení, ale aj o spríjemnení každodenných samozrejmostí. Ján Volko je za možnosť cítiť sa vždy sviežo. Zažite aj vy každý deň pocit sviežosti a čistoty, pocit, na aký ste doteraz možno ani nepomysleli, pocit, na ktorý si veľmi rýchlo zvyknete – tak, ako na všetko dobré.

Aj vy ste toho hodní.

Zdroj: PR článok Geberit Slovensko s.r.o.

Kategória: Kúpeľňa, WC
Tagy: geberit GeberitAquaClean kúpeľňové trendy moderné bývanie sprchovacie wc toalety wc zariadenie kúpeľne
Zdieľať článok