My vám znížime náklady na vykurovanie a vy hráte o exkluzívnu dovolenku

My vám znížime náklady na vykurovanie a vy hráte o exkluzívnu dovolenku

29. 11. 2010
Zdieľať

Spoločnosť ZEN – Zelená energia, s. r. o., ktorá úspešne zabezpečila projekt Solarifikácia miest a obcí na Slovensku vám prináša jedinečnú príležitosť ušetriť na nákladoch na vykurovaní!


My vám znížime náklady na vykurovanie a vy hráte o exkluzívnu dovolenku

295572

Bezplatne vypracujeme variantné riešenie rekonštrukcie vášho vykurovacieho systému zamerané na efektívne zníženie nákladov. V prípade, že si chcete znížiť svoje náklady na vykurovanie v už existujúcom rodinnom dome alebo ste v štádiu výstavby nového rodinného hniezda, určite si nedajte ujsť príležitosť bezplatného vypracovania alternatívnych riešení vykurovania a prípravy teplej vody podľa svojich predstáv. Porovnaním investičných a prevádzkových nákladov vyčíslime výšku úspor, aby ste si mohli zvoliť ten správny spôsob, ktorý vám zabezpečí nízkonákladové a komfortné bývanie.


V rámci znižovania nákladov na vykurovanie vám spoločnosť ZEN – Zelená energia, s. r. o., ponúka bezplatné odborné poradenstvo pri financovaní rekonštrukcie, resp. výstavby, čo prináša ďalšie finančné úspory!


A nakoniec odmena pre tých, ktorí si efektívne znížili náklady využitím spomenutých profesionálnych služieb spoločnosti ZEN. Medzi realizátormi nízkonákladového vykurovania vyžrebujeme fantastické oddychové dovolenky:


1 x ALL INCLUSIVE dovolenkový pobyt v EGYPTE na 8 dní pre 2 osoby
3 x ALL INCLUSIVE víkendový wellness pobyt na Slovensku pre 2 osoby
.


Podklady k spracovaniu návrhov:


Ak ide o novostavbu, je potrebné zaslať výkres rodinného domu spolu s technickou správou vykurovania.
 
Ak sa jedná o rekonštrukciu, je potrebné zaslať podrobné informácie o pôvodnom vykurovacom systéme. Druh kotla (plynový kotol, kotol na tuhé palivo), typ kotla a výkon. Vykurovacie telesá (radiátory liatinové, plechové, príp. podlahové kúrenie). Spôsob ohrevu teplej vody (zásobníkom, prietokovo…).
 
Tieto podklady nám môžete zaslať mailom alebo pri uvední kontaktných údajov (meno, presná adresa, tel. číslo) vás môže navštíviť odborník, ktorý spíše podrobné vstupné informácie.


Žrebovanie prebehne podľa pravidiel projektu Nízkonákladové vykurovanie ZEN.
Podklady na vypracovanie nízkonákladového vykurovania môžete zasielať e-mailom na info@zen-sk.eu alebo volajte na 0911 603 599.


ZEN – Zelená energia, s. r. o.

Kategória: Aktuality
Tagy: zen
Zdieľať článok

Diskusia