Obklad s tvárou tehly a dušou betónu

Obklad s tvárou tehly a dušou betónu

01. 04. 2010
Zdieľať

Obklady určené ako do exteriéru, tak aj do interiéru, ktoré svojou štruktúrou, reliéfom a sfarbením dokonale imitujú prírodný kameň aj pálenú lícovú tehlu, nájdete v ponuke spoločnosti KRYTEX. Vyrábajú sa z vysokoakostného betónu – technológia […]

Obklady určené ako do exteriéru, tak aj do interiéru, ktoré svojou štruktúrou, reliéfom a sfarbením dokonale imitujú prírodný kameň aj pálenú lícovú tehlu, nájdete v ponuke spoločnosti KRYTEX. Vyrábajú sa z vysokoakostného betónu – technológia výroby a jednotná farebnosť v celom priereze zaručujú, že sa obklad nezmení ani po rokoch. Veď už sám betón je zárukou dlhovekosti. Dôkazom sú napríklad monumentálne rímske stavby staré dvetisíc rokov, ktoré môžeme obdivovať ešte aj dnes. História výroby betónu siaha hlboko do našej minulosti a rovnako ako kedysi, aj dnes pochádzajú všetky zložky použité pri jeho výrobe z prírody. Betón je teda nielen odolný a zdravotne neškodný, ale aj ekologický a plne recyklovateľný materiál.


Zaujímavou novinkou v sortimente spoločnosti KRYTEX je TEHLOVKA EXCLUSIVE – tenké obkladové pásiky so vzhľadom starej pálenej tehly, určené na obklad fasád domov či efektnú dekoráciu vnútorných stien. Charakteristický je pre ne rustikálny tehlový povrch a jemne nepravidelný okraj. Vďaka hrúbke len 17 mm sa dá obklad aplikovať aj na zateplené fasády, ktorým dodá romantický vzhľad. Aby bol dojem dokonalý, v ponuke sú aj vonkajšie rohové kusy.


Viac informácií nájdete na www.krytex-net.sk


Kategória: Aktuality
Tagy: firemné aktuality krytex
Zdieľať článok

Diskusia