Platinová záruka na šindle – IKO opať „určuje normy“

02. 09. 2011 Zdieľať

Šindle IKO – pokiaľ su inštalované správne, sú jednou z najbezpečnejších a časom najviac preverených strešných krytín. Preto sme si dovolili uviesť na trh nevídanú záruku, ktorá sa volá Platinová záruka úplneho krytia nákladov..

IKO Platinová záruka vám ponúka viac ako bežná záruka výrobkov. Pri zatekaní do strechy kvôli chybným šindľom, IKO preplatí všetky výdavky spojené s renováciou, alebo opravou: odstránenie poškodených šindľov, nákup nových šindľov a prácu strechárov. Pre vás to znamená: 100% – ná bezpečnosť za každých okolností.

Výhody so šindľami IKO:
Cena materiálu: cena 1m2 krytiny Vás neprekvapí, keď do nej zarátate všetky potrebné doplnky, pretože všetky doplnky sa vyrobia jednoduchým vyrezaním zo základného šindľa.
Cena za pokládku: Cena a rýchlosť pokládky kanadského šindľa je v porovnaní s tradičnými materiálmi bezkonkurenčná, navyše pri drobných stavbách/prístavbách si strechu dokáže pokryť aj zručný domáci majster sám!
Cena za dopravu: vedeli ste, že na jednu štandardnú strechu rodinného domu si viete všetok potrebný materiál odviesť dodávkou alebo osobným autom a prívesom?!
Cena za drevo: asfaltový šindeľ si vyžaduje plné debnenie, pri tvrdých krytinách je potrebné len pri podhľadoch. Avšak ľahká konštrukcia pod šindľovou strechou dovoľuje použiť, rozdielnu konštrukciu Vášho domu, ktorá so sebou nesie znižovanie investičných nákladov nielen pri konštrukcii samotnej strechy, ale celkovej stavby domu.

Viac na www.iko.sk

 

Kategória: Aktuality
Tagy: iko šindle
Zdieľať článok