Sila, ktorá ochráni vašu fasádu

22. 05. 2015
Zdieľať

Spoločnosť Baumit v tomto roku rozšírila ponuku tepelnoizolačných systémov o technologickú inováciu - špeciálny tepelnoizolačný systém Baumit Power, ktorý okrem tepelnej ochrany zabezpečí s istotou aj najvyššiu ochranu fasády pred náhodným alebo i úmyselným mechanickým poškodením.

Srdcom systému je špeciálny ochranný štít, ktorý tvorí výstužná vrstva pevná ako pancier. Bezcementová disperzná stierka Baumit PowerFlex obsahuje špeciálne aramidové vlákna, ktoré sa používajú aj pri nepriestrelných vestách či pancierových autách. V kombinácii so sklotextilnou mriežkou Baumit StarTex garantuje Baumit PowerFlex perfektnú ochranu vašej fasády proti mechanickému poškodeniu prierazom. Odolnosť voči prierazu je až 70 Joulov, čo je 7x viac ako pri štandardných tepelnoizolačných systémoch, a to bez akýchkoľvek poškodení povrchu systému. 

Výhodou stierky Baumit PowerFlex je tiež fakt, že stierku možno aplikovať na všetky typy bežne používaných tepelnoizolačných materiálov a na povrchovú úpravu možno použiť akúkoľvek prefarbenú omietku Baumit, pričom stierka PowerFlex navyše umožňuje aplikáciu povrchovej úpravy priamo, bez penetračného náteru.

Okrem extrémnej odolnosti voči mechanickej záťaži, je systém Baumit Power odolný aj voči poveternostným vplyvom počasia, akými sú ľadové krúpy či víchrica. Poradí si aj s rizikom poškodenia fasády pri detskom šantení. 


Sila, ktorá ochráni vašu fasádu

1565953
Baumit, spol. s r.o.

Okrem toho bude vaša fasáda vďaka rozmanitým odtieňom zo vzorkovnice Baumit Life originálna a štýlová. 

Baumit Power – to je sila, odolnosť a bezpečnosť pre každú fasádu! 

www.baumit.sk 

Kategória: Aktuality
Tagy: fasáda stavebný materiál
Zdieľať článok

Diskusia