Solárny zásobník a kotol v jednom

19. 08. 2008
Zdieľať

Solárny systém auroCOMPACT značky Vaillant je spojením kondenzačného kotla a solárneho vrstveného zásobníka do kompaktného celku. Toto kombinované zariadenie sa dá využívať ako samostatný kondenzačný kotol so zásobníkom vody a možno ho kedykoľvek v budúcnosti rozšíriť o solárne komponenty. […]

Solárny systém auroCOMPACT značky Vaillant je spojením kondenzačného kotla a solárneho vrstveného zásobníka do kompaktného celku. Toto kombinované zariadenie sa dá využívať ako samostatný kondenzačný kotol so zásobníkom vody a možno ho kedykoľvek v budúcnosti rozšíriť o solárne komponenty. Spolu s plochým alebo trubicovým kolektorom je ideálnym riešením na efektívne zásobovanie asi 4-člennej domácnosti teplou úžitkovou vodou.

Súčasťou zariadenia je aj solárny regulačný systém s prehľadným regulačný panelom, ktorý riadi solárnu aj vykurovaciu časť. Minimalizovanie tepelných strát v rozvodoch sa dosiahne umiestnením zariadenia do blízkosti kolektorov, teda do podkrovia, resp. na najvyššie podlažie domu. Zariadenie s elegantným dizajnom pritom môžete bez obáv postaviť aj do obytných priestorov.

Viac informácií nájdete na www.vaillant.sk

Kategória: Aktuality
Tagy: vaillant
Zdieľať článok

Diskusia