Sprchová zástena EASY
Zdroj: Sanswiss

Sprchové zásteny kolekcia BLACK LINE od SanSwiss – pre milovníkov trendovej kúpeľne

30. 12. 2020 Zdieľať

Ako stvorené pre priaznivcov originálnych a moderných interiérov sú walk-in zásteny kolekcia BLACK LINE od SanSwiss. Matne čierne profily, minimalistická konštrukcia - to je ideálna sprchová zástena do trendovej kúpeľne.

Sprchové zásteny typu Walk-in sú tvorené iba jednou alebo viacerými pevnými stenami. Proste vôjdete – žiadne otváranie a zatváranie dverí, nič nenarušuje krásu minimalisticky riešeného priestoru.

Nájdete ich v sortimente radov EASY a CADURA. Tieto walk-in zásteny sú vysoké komfortných 2000 mm. Ich bezpečnostné sklá sú vybavené antiplakovou úpravou Aquaperle, ktorá výrazne obmedzuje usadzovanie nečistôt a vodného kameňa na skle.

Sprchová zástena CADURA

Sprchová zástena CADURA Zdroj: Sanswiss

Minimalistické sprchové zásteny EASY sú dostupné v širokej ponuke atraktívnych dekorov robustných, 8mm skiel. Sprchové zásteny CADURA s ergonomickým madlom majú úplne unikátny dizajn a madlo je navyše ergonomické. 6mm sklo je teraz v ponuke s novým dekórom skla Shade (biela sieťotlač).

Inštalácia je možná priamo na dlažbu, pre maximálny komfort však odporúčame kombináciu sprchovej zásteny a superplochej vaničky LIVADA z liateho mramoru.

Prezrite si všetky riešenia na www.sanswiss.sk

Kategória: Aktuality Kúpeľňa, WC
Tagy: sprchové zásteny sprchy
Zdieľať článok