Zdroj: SanSwiss

Sprchové a vaňové zásteny SanSwiss v kolekcii WHITE LINE a BLACK LINE – elegancia a originalita

21. 06. 2021 Zdieľať

Elegantná a nadčasová matne biela, alebo trendová a extravagantná matne čierna? Sprchové a vaňové zásteny SanSwiss predstavujú bohatý výber produktov v oboch farebných prevedeniach ako kolekcie s označením WHITE LINE a BLACK LINE.

Čierna farba je v interiérovom dizajne trendom, ktorý len tak nezmizne. Je výrazná, odvážna a dodá interiéru šmrnc. Sprchové zásteny z radov ANNEA BLACK A SOLINO BLACK majú decentný vzhľad, ktorý jemne podčiarkuje vysokú funkčnosť. Oba rady majú výhradne krídlové dvere pre minimalistický vzhľad. Krídlové aj posuvné dvere a elegantné úzke madlo potom ponúka rad TOP-LINE S BLACK.

Sprchová zástena na čiernej vani

Zdroj: SanSwiss

SanSwiss EASY – to sú obľúbené minimalistické vaňové zásteny dostupné aj vo sviežom, matne bielom prevedení WHITE LINE. Vaňové zásteny BLACK LINE nájdete v rade SOLINO BLACK (krídlové aj skladacie varianty).
Sprchové zásteny SanSwiss BLACK LINE aj WHITE LINE ponúka aj vysoko dizajnový rad CADURA ako klasické sprchové kúty aj sprchové zásteny typu Walk-in s plne otvoreným vstupom.

Svetlá kúpeľňa s bielym sprchovým kútom

Zdroj: SanSwiss

Sprchové aj vaňové zásteny SanSwiss BLACK LINE a WHITE LINE predstavujú veľmi pestrý výber možností, vždy však vo vysokej kvalite dizajnu, materiálov i prevedenia.

S výberom tej pravej sprchovej či vaňovej zásteny v matne bielej či matne čiernej vám pomôže náš konfigurátor na www.sanswiss.sk 

Zdroj: SanSwiss

Kategória: Kúpeľňa, WC
Tagy: biela čierna interiérové trendy minimalizmus sprchovacie kúty sprchové zásteny Walk-in zásteny
Zdieľať článok