Zdroj: SanSwiss

Elegantná sprchová zástena CADURA od SanSwiss – kvalita do Vašej kúpeľne!

20. 12. 2021 Zdieľať

Kvalitná sprchová zástena CADURA od SanSwiss je kombináciou sofistikovaného designu, ergonómie prepracovanej do posledného milimetra a kvalitných materiálov.

Moderné pánty, kovanie aj ergonomické madlo zaistí úžasný vzhľad sprchovej zásteny CADURA. Krídlové sprchové dvere sa otvárajú von aj dovnútra, posuvné sprchové dvere disponujú Soft open/close systémom na tiché otváranie a zatváranie dverí. Štandardná výška sprchovej zásteny je 2000 mm. Možné sú aj atypické riešenia – výrez či skosenie bočnej steny a výška sprchovej zásteny do 2000 mm.

Moderná kúpeľňa so dprchovým kútom

Sprchová zástena CADURA – aluchróm. Jednokrídlové dvere s pevnou stenou v rovine + bočná stena s výrezom a skosením. Zdroj: SanSwiss

Tradičná aluchrómová, čierna matná, biela matná a lesklá zlatá

Sprchovací kút CADURA od SanSwiss je k dispozícii v 4 farebných prevedeniach – tradičné aluchrómové, matné čierne, matné biele a lesklé zlaté. Na výber máte z dvoch skiel – klasické číre a dekor skla Shade.
Sklo sprchovej zásteny s hrúbkou 6 mm je opatrené antiplakovou úpravou AQUAPERLE, ktorá eliminuje vznik vodného kameňa a iných nečistôt na skle sprchovej zásteny.

Moderná kúpeľňa so dprchovým kútom

Sprchovací kút CADURA WHITE LINE, dekor skla Shade. Rohový vstup s dvojdielnymi posuvnými dverami.

Sprchovací kút CADURA, ale aj iné sprchové a vaňové zásteny od SanSwiss nájdete na webových stránkach SanSwiss!

Zdroj: SanSwiss s.r.o.

Kategória: Kúpeľňa, WC
Tagy: kúpeľňové trendy sprchovacie kúty sprchové kúty sprchové zásteny
Zdieľať článok