Stavebná sezóna prináša zaujímavé ponuky

29. 03. 2016
Zdieľať

Na výstave stavebníctva Coneco, v bratislavskej Inchebe, máte šancu, že vás vyžrebuje operný spevák a herec Filip Tůma a vyhráte 2 kamióny tehál Porotherm alebo keramické škridly Tondach na celý dom zdarma. Ak na výstavy nemôžete prísť a chystáte sa stavať z tehál, do konca apríla môžete tehly Porotherm získať u predajcov za cenu o polovicu nižšiu. Keramické škridly Tondach sú teraz lacnejšie o viac ako tretinu bežnej ceny.

Pokiaľ sa chystáte stavať, či rekonštruovať, zbystrite teda pozornosť. Stavebná sezóna štartuje a viacero firiem pripravilo nielen výhodné akcie na predaj stavebného materiálu, ale na výstavách môžete získať čo-to aj zadarmo. V spoločnom stánku Wienerberger a Tondach si na Conecu môžete zahrať stavebné pexeso a vyhrať paletu tehál či škridiel, alebo iné produkty, ktoré zužitkujete na vašej stavbe. No šťastie sa na vás môže usmiať a Filip Tůma  pre vás vylosuje 2 kamióny tehál alebo keramické škridly na celý dom zdarma. Stačí prísť do stánku Wienerberger a Tondach a zaregistrovať.


Stavebná sezóna prináša zaujímavé ponuky

1737077
Porotherm

Dva kamióny tehál Porotherm zadarmo. Zišli by sa vám? Navštívte výstavu Coneco a môžete byť vyžrebovaným šťastlivcom a vyhrať tehly alebo škridly na celý dom.


Stavebná sezóna prináša zaujímavé ponuky

Stavebná sezóna prináša zaujímavé ponuky
TONDACH SLOVENSKO, s.r.o.


Stavebná sezóna prináša zaujímavé ponuky

Stavebná sezóna prináša zaujímavé ponuky
Wienerberger slovenské tehelne, spol. s r.o.

Tehly zažívajú renesanciu. Po ére panelov a betónu po nich opäť siahajú developeri veľkých komplexov aj individuálni stavebníci, ktorí chcú zdravo bývať. Tehla je totiž prírodný stavebný materiál, ktorý  priaznivo pôsobí na ľudský organizmus.

Tehla Porotherm vyrábaná v závodoch Zlaté Moravce a Boleráz firmou Wienerberger  je spolu so škridlami TONDACH vyváženou kombináciou všetkých vlastností dôležitých pre zdravé bývanie,

… pretože tehla je 
–   z prírodných surovín
–  stabilná, rozmerovo stála, stavebný materiál nemení svoj objem a v murive nehrozí vznik trhlín; 
–  suchý stavebný materiál bez výrobnej vlhkosti; 

…pretože tehlový dom znamená
–  bezpečné bývanie;
–  príjemné bývanie; 
–  bývanie bez plesní;
–  úsporné bývanie; 
–  zdravé bývanie;

Výber stavebného materiálu je kľúčovým rozhodnutím, ktoré ovplyvní nielen peňaženku stavebníka, ale aj zdravie a domácu pohodu všetkých bývajúcich. Je preto vhodné zvažovať všetky  dôležité parametre materiálu, nielen jeho prvotné náklady. Akumulačné, izolačné schopnosti, pevnosť, tvarovú stálosť, no aj náklady na ďalšiu údržbu, energie a zdravotnú záťaž. Tehla a škridle z prírodného materiálu predstavujú vyváženú kombináciu všetkých vlastností dôležitých pre zdravé, pohodové a aj ekonomické bývanie. 

Viac informácií nájdete na: www.tondach.skwww.wienerberger.sk 

Kategória: Aktuality Materiály
Tagy: coneco materiály porotherm tehla
Zdieľať článok

Diskusia