Multifunkčný ryžovar ORAVA MH-05 pri surovinách v kuchyni.
Zdroj: Orava

Súťaž o multifunkčný hrniec od značky Orava už pozná víťaza. Kto získava nový spotrebič?

20. 05. 2024 Zdieľať

V máji sme pre vás pripravili ďalšiu atraktívnu súťaž, tentoraz o multifunkčný kuchynský spotrebič od slovenskej značky Orava.

V máji ste s nami mohli súťažiť o multifunkčný ryžovar od spoločnosti Orava v hodnote 44, 90 eur. Stačilo do 2. 6. 2024 správne odpovedať na súťažnú otázku.

Spomedzi účastníkov sme vyžrebovali pani Ľubicu K. z Malaciek.

Výherkyni srdečne blahoželáme!

Ľutujeme, súťaž sa už skončila.

Multifunkčný ryžovar ORAVA MH-05.

Multifunkčný ryžovar ORAVA MH-05. Zdroj: Orava

Dobroty v pare, ryža na množstvo spôsobov, varené aj dusené jedlá – to všetko zvládne ORAVA MH-05

Máte radi ryžu na rôzne spôsoby? Dlhozrnná, guľatozrnná či celozrnná – každá slúži na prípravu iných jedál. Nech si už radi pochutnávate na poctivom rizote, exotickom sushi, deťmi obľúbenom ryžovom nákype alebo ryži s dusenou zeleninou, ktorú servírujete ako prílohu k mäsu, bezpochyby oceníte pomocníka, ktorý bravúrne zvládne jej prípravu v každej podobe. Uvariť totiž ryžu tak, aby chutila na jednotku s hviezdičkou, je tak trochu umenie.

Pre multifunkčný ryžovar Orava MH-05 je to však hračka. Do 1,5-litrovej varnej nádoby tohto kuchynského pomocníka stačí nasypať ryžu, naliať vodu, pridať koreniny, stlačiť spínač – a potom už len čakať na excelentný výsledok. Po dovarení sa hrniec automaticky prepne do funkcie Keep Warm, aby pokrm uchoval teplý až 6 hodín. Servírovať z neho si tak môžu za horúca aj tí, ktorí prichádzajú domov z práce či z krúžkov medzi poslednými.

Orava MH-05 je však viac než len šikovný ryžovar. V príslušenstve nájdete okrem odmerky a špeciálnej naberačky aj parný kôš, ktorý razom zmení ryžovar na pomocníka pre zdravé varenie. Na pare pripravená zelenina, ryby či mäso si totiž uchovávajú oveľa viac vitamínov, minerálov a živín v porovnaní s inými spôsobmi úpravy, majú intenzívnejšiu pôvodnú chuť a pre malých aj veľkých sú ľahšie stráviteľné než napríklad vyprážané či fritované jedlá. Okrem na pare uvarenej brokolice, mrkvy, zelených fazuľových strukoch, lososovi či aljašskej treske si na parnom koši môžete uvariť aj ázijské knedličky plnené mäsom či zeleninou. Deti zas potešíte parenými buchtami i dukátovými buchtičkami.

Tento šikovný kuchynský spotrebič môžete využiť aj na prípravu všetkých jedál, ktoré sa varia či dusia. Varná nádoba má nepriľnavý povrch, takže sa vám v nej žiadne jedlo nepripáli. Orava MH-05 oceníte aj pri varení polievok, omáčok, kaše, nákypov, uvaríte v ňom aj vajíčka, zemiaky, cestoviny, strukoviny, omelety, nadýchané palacinky i jedlá z jedného hrnca.

Tento multifunkčný hrniec má kompaktné rozmery, takže na kuchynskej linke nezaberie veľa miesta. Ľahko sa obsluhuje jediným spínačom a jednoducho sa čistí – varnú nádobu môžete umývať aj v umývačke riadu.

www.orava.eu

Kategória: Súťaže
Tagy: súťaž
Zdieľať článok
Izolácia základov domu a spodnej stavbyDom z tehly

Izolácia základov domu a spodnej stavby

Prvá slovenská geotermálna elektráreň má o krok bližšie k svojmu vzniku, vrt pri Prešove bude hlboký štyri kilometreASB.sk

Prvá slovenská geotermálna elektráreň má o krok bližšie k svojmu vzniku, vrt pri Prešove bude hlboký štyri kilometre

Zdravá pôda je pokladom každej záhrady. Ako ovplyvniť jej kvalitu obmedzením plastov a kompostovaním?Záhrada

Zdravá pôda je pokladom každej záhrady. Ako ovplyvniť jej kvalitu obmedzením plastov a kompostovaním?

Nájde sa niekto, kto to dokáže? Otestujte si všímavosť a odhaľte vo vetách 20 ukrytých rastlín!Urob si sám

Nájde sa niekto, kto to dokáže? Otestujte si všímavosť a odhaľte vo vetách 20 ukrytých rastlín!