Výsledky súťaže z časopisu Tvorivé bývanie!

Výsledky súťaže z časopisu Tvorivé bývanie!

11. 06. 2014 Zdieľať

Ďakujeme všetkým čitateľom, ktorí nám poskytli svoj názor a odpovedali na otázky v súťažnej ankete uverejnenej v časopise Tvorivé bývanie 1/2014.

Zo súťažiacich bolo vyžrebovaných 222 čitatelov a odmenených vecnými cenami.

Helena Kováčiková    Rimavská Sobota
Helena Ošťadnická    Teplička nad Váhom
Ivana Bedžetiová    Palárikovo
Martin Maruniak    Tek. Breznica
Zuzana Golianová    Bratislava
Jana Maškarová    Bratislava
Timea Magyaricsová    Bratislava
Marianna Debnárová    Zvolen – Tepličky
Eva Pösová    Prievidza
Bibiána Nicolini    Bratislava
Simona Toth-Vaňová    Cífer
Anna Šamánková    Ružomberok
Miriama Andrašiková    Komárno
Katarína Špániková    Domaniža
Dáša Pjatáková    Stará Ľubovňa
Gabriela Junasová    Kláštor pod Znievom
Eva Simančíková    Spišská Belá
Anna Jablonovská    Poprad
Stanislava Adamčíková    Čereňany
Alena Kucharovičová    Nové Mesto nad Váhom
Oľga Danajová    Žilina
Lucia Dubravíková    Žilina
Viera Šellerová    Žilina
Valéria Marko    Žilina
Zuzana Švoliková    Žilina
Miroslava Jedináková    Žilina
Oľga Czimmermannová    Žilina
Beáta Perrotová    Žilina
Martin Gazdík    Žilina
Andrea Balážová Volfová    Žilina
Ľubica Lašútová    Žilina
Eva Banáryová    Lietavská Lúčka
Viera Majtaniková    Turie
Monika Kuricová    Zbyňov
Lenka Pekná    Svederník
Anna Matúšová    Hvozdnica
Marta Peťovská    Považská Bystrica
Lenka Roseková    Nová Dubnica
Ivana Mojtová    Pruské
Michaela Šlesariková    Ilava
Zuzana Kováčová    Púchov
Ivana Gabrišová    Dolná Breznica
Lenka Hrabovská    Horovec
Marta Lukešová    Vysoká nad Kysucou
Ingrid Bieliková    Dolný Kubín
Simona Jašicová    Zázrivá
Jarmila Kmeťová    Kraľovany
Anna Kramárová    Trstená
Mária Horvátová    Námestovo
Martina Judiaková    Námestovo
Lenka Vozáriková    Liptovský Mikuláš
Zuzana Kuchtová    Liptovský Mikuláš
Miroslava Viglaská    Liptovský Mikuláš
Ivana Bizubová    Liptovský Mikuláš
Milica Podstrelencová    Bobrovec
Zuzana Ilavská    Liptovský Hrádok
Jana Michníková    Lisková
Zuzana Drábová    Ľubochňa
Marek Škuta    Stankovany
Viera Huťková    Krpeľany
Oľga Šimkovičová    Vrútky
Barbora Jariabková    Turčianske Teplice
Magdaléna Harčariková    Košice
Ditta Hlaváčová    Košice
Mária Balážová    Košice
Eva Kovaříková    Košice
Eva Czompolyová    Košice
Iveta Hupková    Košice
Darina Borovská    Košice
Lenka Kuzevičová    Košice – Šaca
Eva Kračunová    Košice
Katarína Takácsová    Moldava nad Bodvou
Lenka Bekeová    Rožňava
Katarína Maškulková    Licince
Marta Bedéčová    Jelšava
Lenka Černická  Gemerská Poloma
Michaela Poláková    Vlachov
Veronika Vencelová    Spišská Nová Ves
Katarína Keritová    Spišská Nová Ves
Michaela Dupčáková    Spišská Nová Ves
Martin Paulanský    Smižany
Tatiana Čarná    Slovinky
Antónia Rimská    Levoča
Anna Kaľavská    Margecany
Marcela Kipikašová    Gelnica
Ivana Jurinová    Poprad
Katarína Belišová    Poprad
Ľubomíra Martinková    Poprad
Juliána Mitterová    Poprad
Barbora Olekšáková    Spišská Belá
Miriam Ulrichová    Spišská Belá
Kamila Mitterová    Hranovnica
Andrea Kuchcíková    Svit
Daniela Sendekáková    Štrba
Martina Sukeľová    Humenné
Katarína Ficíková    Koškovce
Steffi Švenková    Budklovce
Zoja Gnipová    Vinné
Magdaléna Zámečníková    Michalovce
Soňa Jesenková    Zemplínske Hradište
Stanislava  Chilová    Dargov
Eva Demeterová    Kráľovský Chlmec
Magdaléna Farkašová    Sečovce
Monika Boroňová    Prešov
Zuzana Gumanová    Prešov
Lýdia Lipková    Prešov
Martina Petríková    Tulčík
Lenka Balogová    Chminianska Nová ves
Viera Kivadrová    Terňa
Veronika Petríková    Lipany
Ivana Kuzmišínová    Bardejov
Jaroslava Kosárová    Giraltovce
Katarína Kriváková    Vranov nad Topľou
Jana Brezová    Bratislava
Eva Jacková    Bratislava
Mária Žiaková    Bratislava
Jana Gállová    Bratislava
Katarína Šubová    Bratislava
Zuzana Lánská    Bratislava
Katarína Tóthová    Bratislava
Elena Orfánusová    Bratislava
Jana Hevešiová    Bratislava
Dagmar Sirotová    Bratislava
Andrea Szirtlová    Bratislava
Mária Sabová    Bratislava
Nora Czuczorová    Bratislava
Mária Matulová    Svätý Jur
Alena Fusková    Svätý Jur
Daniela Maťková    Stupava
Renáta Špaková    Rovinka
Jaroslava Lunáková    Hamuliakovo
Lucia Franková    Pezinok
Anna Oravcová    Pezinok
Monika Matus    Senec
Beáta Martišová    Senica
Radomíra Bartoňová    Hlboké
Hana Šmidová    Smolinské
Michaela Iršová    Kopčany
Kristína Krištofíková    Kátov
Olena Šustykevičová    Trenčín
Radka Nedomová    Trenčín
Tatiana Švajdleníková    Trenčín
Renata Zubčeková    Trenčín
Jana Kosová    Nová Bošáca
Alena Beňová    Trenčianske Teplice
Jarmila Grebíková    Stará Turá
Zuzana Bittnerová    Brunovce
Marcela Madarová    Nová Ves nad Váhom
Martina Kubalošová    Dolné Sŕnie
Mária Kozelková    Trnava
Zuzana Drobná    Trnava
Soňa Polakovičová    Dechtice
Barbora Šemeláková    Hlohovec
Iveta Koyšová    Sasinkovo
Gabika Gašparová    Banka
Zuzana Záhorská Rudincová    Veselé pri Piešťanoch
Kristína Čuláková    Madunice
Silvia Takácsová    Veľké Úľany
Michaela Gerová    Šintava
Attila Czakó    Váhovce
Zuzana Dlhá    Sereď
Lucia Vrtochová    Šaľa
Eva Stemmerová    Veľké Dvorníky
Jana Borgulová    Kvetoslavov
Magdaléna Jelenová    Nová Dedina
Zuzana Kiššová    Hor. Semerovce
Eva Trenčeniová    Šahy
Mária Sorosová    Nové Zámky
Monika Poláková Keleová    Tvrdošovce
Veronika Izaková    Komoča
Eva Fraštacká    Jasová
Miriam Melišková    Radava
Marcela Šulíková    Šurany
Otília Valkóová    Svodín
Marcela Feketeová    Imeľ
Lívia Kozmová    Hurbanovo
Monika Hrušková    Nitra
Erika Tóthová    Nitra
Lucia Lapáková    Nitra
Silvia Pohánková    Nitra
Ivana Lenďáková    Nitra
Adriana Szárazová    Branč
Petra Mosná    Nová Ves
Andrea Ondrejková    Slepčany
Zlatica Novotná    Zlaté Moravce
Erika Škultétyová    Žitná-Radiša
Alena Adamíková    Veľké Uherovce
Laura Pajtinková    Krásno
Gabriela Hofbauerová    Zvolen
Zuzana Bartoková    Cerovo
Zuzana Cesnaková    Krupina
Zuzana Ulbríková    Žiar nad Hronom
Eva  Hromadová    Kremnica
Karin Morávková    Kremnica
Elena Frzonová    Kremnica
Perla Voberová    Nová Baňa
Stanislava Kubányiová    Prievidza
Helena Bošková    Prievidza
Katarína Ondrušová    Prievidza
Mária Václaviaková    Prievidza
Marta Hanusová    Nitrianske Rudno
Veronika Benediková    Nitrianske Rudno
Andrea Hromádková    Handlová
Mária Rišová    Horná Mičná
Mária Rišová    Horná Mičná
Ivana Škodová    Banská Bystrica
Adriána Hubayová    Banská Bystrica
Miriam Hudobová    Banská Bystrica
Emília Záthurecká    Banská Bystrica
Katarína Stachoňová    Banská Bystrica
Iva Javorčíková    Mýto pod Ďumbierom
Erika Kozárová    Predajná
Anna Hrušková    Závadka nad Hronom
Adriana Sujová    Brezno
Lucia Hromádková    Rimavská Sobota
Miriam Kovácsová    Rimavská Sobota
Soňa Petríková    Hrnčiarske Zalužany
Lucia Ulická    Rimavské Zálužany
Karolína Kríšková    Tisovec
Miloš Hudec    Panické Dravce
Eva Kupčeková    Poltár

Výhercom gratulujeme!

Kategória: Súťaže
Tagy: výsledky ankety ekobývanie
Zdieľať článok