Výnimočne tiché riešenie pre rodinné domy

03. 07. 2019 Zdieľať

Letné dni sú najvhodnejším obdobím pre riešenie vykurovania v novostavbe či na jeho rekonštrukciu v rodinnom dome. Ak uvažujete o tepelnom čerpadle, máme pre vás tip na zariadenie vzduch/voda s jednoduchou inštaláciou. Prekvapí vás jeho minimálna hlučnosť a nízke prevádzkové náklady.

Tým všetkým sa vyznačuje nové vnútorné tepelné čerpadlo vzduch/voda značky Vaillant, s názvom versoTHERM plus (3, 5 a 7 kW, A++). U vás doma dokáže zabezpečiť tepelnú pohodu v interiéri, chladenie a (v kombinácii s externým zásobníkom) aj prípravu teplej vody. Nepotrebuje vonkajšiu jednotku a tak sa môže pochváliť skutočne jednoduchou montážou. Inštaluje sa iba dovnútra rodinného domu, s prieduchmi cez jeho obvodovú stenu.


Tepelné čerpadlo Vaillant s prieduchmi cez stenu.

Tepelné čerpadlá
Vaillant


Tepelné čerpadlo Vaillant s prieduchmi cez stenu.

Určite oceníte najmä to, že patrí medzi najtichšie vnútorné tepelné čerpadlá na trhu a jeho hlučnosť je porovnateľná s modernou chladničkou. Vďaka vysokej účinnosti a hermeticky uzavretému chladivovému okruhu má toto inovatívne tepelné čerpadlo veľmi nízke prevádzkové náklady.


Vnútorné tepelné čerpadlo Vaillant versoTHERM plus.

Tepelné čerpadlá
Vaillant


Vnútorné tepelné čerpadlo Vaillant versoTHERM plus.

Ovládať ho môžete pomocou inteligentného regulátora multiMATIC 700 alebo aj cez internet a aplikáciu v smartfóne. Je to skutočný tímový hráč, pripravený na spoluprácu s fotovoltickými i vetracími systémami.

www.vaillant.sk

Kategória: Aktuality
Tagy: tepelné čerpadlá
Zdieľať článok