Zabudnite na všeobecnú mienku, že vykurovanie elektrickou energiou je nákladné a zastarané

Zabudnite na všeobecnú mienku, že vykurovanie elektrickou energiou je nákladné a zastarané

24. 09. 2014 Zdieľať

Sálavé panely ECOSUN prinášajú revolúciu vo vykurovaní. Vďaka moderným technológiám a výrobným postupom Vám zaručia bezproblémový chod na desiatky rokov a k tomu obrovskú úsporu financií! Infrakúrenie sa vďaka našim panelom stalo najúspornejším elektrickým vykurovaním. Presvedčte sa sami že infrakúrenie je najlepším riešením pre Váš dom, byt alebo kanceláriu.

Už v roku 2008 rozšírila spoločnosť FENIX svoju ponuku o sklenené sálavé panely GR – esteticky ojedinelé výrobky, spojujúce čistý design skla s výhodami infračerveného sálavého vykurovania. Tieto panely sú určené predovšetkým k umiestneniu na stenu do zvislej polohy. Ale s rastúcim dopytom po týchto výrobkoch rástol taktiež dopyt o sklenené panely v stropnom prevedení. Preto spoločnosť FENIX pripravila nový typ – sálavý panel ECOSUN G.

Na rozdiel od štandardných panelov ECOSUN, sú však vybavené obmedzovacím termostatom a univerzálnymi úchytmi, umožňujúcimi montáž do vodorovnej polohy na strop, ako aj do zvislej polohy na stenu. Panel sa tak stáva veľmi univerzálnym výrobkom, ponúkajúcim uplatnenie v najrôznejších aplikáciách podľa požiadaviek zákazníka. Vhodné sú však predovšetkým pre úsporné vykurovanie v nízkoenergetických domoch (NED). 

Zmeňte smutnú a fádnu domácnosť, podkrovný byt alebo šedivú kanceláriu na dokonalý priestor na bývanie. Odstráňte nevzhľadné a zažltnuté radiátory a zmeňte obyčajné kúrenie na infrakúrenie. S novým dizajnom sálavých panelov ECOSUN G teraz môžete mať doma obraz na stene, v ktorom sa bude skrývať vykurovací panel. 

Nejde o „nový výrobok“ v pravom slova zmysle, ale skôr o inováciu existujúcich sklenených panelov ECOSUN G. Doposiaľ boli tieto panely ponúkané v čiernom, bielom alebo zrkadlovom prevedení, po novom je ho možné opatriť taktiež vysoko kvalitnou farebnou tlačou, ktorá infračervené vykurovacie panely zmení na jedinečný a neprehliadnuteľný doplnok interiéru..


Zabudnite na všeobecnú mienku, že vykurovanie elektrickou energiou je nákladné a zastarané

1323299
Fenix Slovensko s.r.o.

Panel si môžete zostaviť a prehliadnuť v našej interaktívnej galérií na stránke www.fenix.sk – ku všetkým motívom vlastní spoločnosť FENIX autorské práva. 

Kategória: Aktuality
Zdieľať článok