Záhorská Bystrica bude mať nové nákupné centrum

Záhorská Bystrica bude mať nové nákupné centrum

21. 08. 2008
Zdieľať

V rámci novej štvrte Záhorskej Bystrice Pod vŕškami vzniknú centrá služieb s plánovanou rozlohou 8 000 m². a menší obytný komplex s polyfunkciou o rozlohe 1 000 m².
—Komerčná prezentácia spoločnosti Opera SL Group a.s.—


Spoločnosť Opera SL Group, ako developer projektu Pod vŕškami, plánuje do centra zakomponovať lekáreň, supermarket, čistiareň, prípadne pobočky bánk a telekomunikačných operátorov.Záhorská Bystrica bude mať nové nákupné centrum

162756

Projekt Pod vŕškami je koncipovaný ako celistvá harmonická štvrť na rozlohe 310 000 m2. Takmer 8 000 m2 je vyčlenených na verejný park s lavičkami, vodnou plochou, detskými ihriskami a oázami slúžiacimi na relax obyvateľov. Popri pozemkoch na výstavbu individuálnych rodinných domov ponúka 24 rodinných domov postavených na kľúč a 115 000 m2 plochy bytových jednotiek. Dokončenie prvých bytových domov je plánované na koniec roku 2009.

V novej štvrti nájdu obyvatelia aj bohatú ponuku služieb s plánovanou rozlohou spolu 9 000 m2 vrátane lekárne, supermarketu, čistiarne, pobočiek bánk a telekomunikačných operátorov, fitness, kaderníctva a ďalších. Pre mladé rodiny bude pripravená škôlka, základná škola či materské centrum s detským kútikom.


Viac o obytnej štvrti inšpirovanej človekom nájdete na www.podvrskami.sk.

Kategória: Aktuality
Zdieľať článok

Diskusia