Zdroj: Whirlpool

Absolute dizajn pre moderný život

04. 05. 2023 Zdieľať

Nadčasový, elegantný dizajn Absolute je ako stvorený pre moderné high-tech kuchyne. Tento štýl si získava čoraz viac obdivovateľov, pretože dokáže úžasne spojiť triezvy dizajn, v ktorom nič neprevyšuje, ale ani nechýba, s dokonalou funkčnosťou. Pritom však nie je taký odosobnený a chladný ako minimalizmus. Hlavným krédom je život a technika, ktorá životu slúži.

Vynikajúce výsledky a veľmi jednoduché ovládanie ponúknu aj súpravy kuchynských spotrebičov z kolekcie Whirlpool Absolute vo futuristickom dizajne. Spoznáte ich podľa typického stredového ovládacieho gombíka, ktorý umožňuje nastaviť všetko potrebné v troch krokoch systémom „otoč a potvrď“. Tento   rad poteší aj milovníkov farieb v kuchyni. Popri klasickom antikore má totiž aj celosklenené spotrebiče v luxusnej čiernej, smotanovo bielej aj v zaujímavej farbe champagne s perleťovým efektom.

Nech už siahnete po akejkoľvek kombinácii, všetky spotrebiče sú krásne, inteligentné, intuitívne a súpravy spolu dokonale ladia. Ľahko sa ovládajú a samy sa aj vyčistia. Séria rúr vo futuristickom dizajne Absolute s prémiovou technológiou 6. ZMYSEL, automatickými receptami a typickým stredovým ovládačom.

Whirlpol Absolute_Black_Glossy_OV_MW_HD_HB_Lifestyle_Perspective1

Zdroj: Whirlpool

Automatické recepty technológie 6. ZMYSEL

Prednastavené recepty technológie 6. ZMYSEL sú rozdelené do šiestich potravinových kategórií. Stačí vybrať piktogram s príslušnou kategóriou jedla a rúra sa postará o všetko ostatné vrátane správnej techniky ohrevu. Navyše aj odporučí, na ktorú úroveň pokrm položiť. Inteligentná technológia 6. ZMYSEL potom sama ustráži všetko potrebné a zaručí, že bude jedlo pripravené dokonale pri najnižšej možnej spotrebe elektriny aj cenného času. Na vás je len vychutnať skvelú chuť jedla. Poruke budete mať aj špeciálne funkcie, napríklad na kysnutie cesta alebo udržiavanie hotového pokrmu v teple.

Whirlpool rúra

Zdroj: Whirlpool

Sonda

Pre dokonalú prípravu mäsa bez neupečeného stredu alebo prepečenia môžete okrem automatických programov a špeciálnych funkcií využiť aj jednobodovú teplotnú sondu. Mäso tak získa chutnú chrumkavú kožu zvonku a  vnútri bude upečené tak akurát, krásne mäkké a šťavnaté. Ovládanie je pritom veľmi jednoduché, rúra vás sama usmerní.

Ďalšie cesty k úsporám

Čas aj peniaze šetrí aj funkcia Ready2Cook, s ktorou nie je potrebné rúru predhrievať. Stačí zvoliť funkciu, potvrdiť možnosť „bez predhriatia“ a vložiť pokrm do rúry. Úspora energie môže byť podľa typu a množstva pokrmov až 20 % a úspora času až 25 %, a to už je čo povedať.  S funkciou Cook3 možno zase súčasne pripraviť niekoľko plechov sladkostí alebo celý trojchodový obed bez toho, aby sa premiešali chute a vône. Vyspelý konvenčný systém Cook3 totiž vytvára jedinečnú distribúciu vzdušných prúdov na prípravu troch rovnakých alebo rôznych pokrmov na troch pozíciách v rúre. Ventilátor, doplnený výkonným ohrevným telesom, zabezpečuje cirkuláciu vzduchu v celom priestore spotrebiča. Rovnaká teplota sa postará o rovnomerné pečenie na všetkých úrovniach.

vnútro rúry Whirlpool AKZ9 9480 NB (5)

Zdroj: Whirlpool

Čistenie bez práce

O dokonalú čistotu vnútra rúry sa aj po intenzívnom grilovaní a pečení postará najúčinnejší systém automatického čistenia pomocou pyrolýzy. Pri veľmi vysokej teplote sa všetky „stekance“ a pripečené nečistoty spália a vychladnutú rúru potom už len stačí utrieť vlhkou handrou. Je to absolútne bez námahy, rúra bude zase ako nová a pripravená na ďalšie kulinárske dobrodružstvo. Nové rúry môžete doplniť aj multifunkčnými mikrovlnnými rúrami, odsávačmi a varnými doskami v rovnakom štýle Absolute a v rovnakej alebo harmonizujúcej farbe, aby bol celkový dojem perfektný. V dizajne Absolute nájdete aj inteligentné práčky a sušičky, aby bol váš dom dokonale zladený.

Zdroj: PR článok Whirlpool Slovakia Home Appliances spol. s r.o.

Kategória: Domáce spotrebiče
Tagy: rúry na pečenie
Zdieľať článok
Majster roka 2023: Premena starej kade na hrozno na kúpaciu kaďuUrob si sám

Majster roka 2023: Premena starej kade na hrozno na kúpaciu kaďu

Jarný reštart pre izbové rastliny: Akú starostlivosť im dopriať, aby boli plné sily?Urob si sám

Jarný reštart pre izbové rastliny: Akú starostlivosť im dopriať, aby boli plné sily?

Ako začať stavať dom? Pozrite si veľký manuálDom z tehly

Ako začať stavať dom? Pozrite si veľký manuál

Záujem o fotovoltiku klesol, domácnosti čakajú na dotácieASB.sk

Záujem o fotovoltiku klesol, domácnosti čakajú na dotácie