Zdroj: GORENJE

Smart rúra, ktorá z vás spraví dokonalého pekára

16. 09. 2022 Zdieľať

Ak hľadáte pomocníka, ktorý zvládne nepreberné množstvo úloh skoro sám, dobre vyzerá a ešte vám bude napovedať, je pre vás ideálna nová inteligentná XXL rúra Gorenje BPSAX6747A08BGWI OptiBake.

Má 22 automatických programov pre najobľúbenejšie pokrmy, ktoré pripravia presne tak, ako by to urobil profesionál. Stačí vybrať typ jedla a hmotnosť a rúra sa postará sama o zvyšok. Zvládne pritom s presnosťou na jeden stupeň teplotu od 30 °C až do 300 °C, takže v nej hravo vykúzlite so špeciálnym programom aj pravú taliansku pizzu alebo focacciu ako z kamennej pece.

Môžete využiť aj program na pečenie s parou: do nádržky nalejete vodu a rúra sama oznámi, kedy je ten pravý čas paru aktivovať. Rúra má patentovaný klenutý vnútorný priestor po vzore starých kamenných pecí, ktorý spolu s cirkuláciou vzduchu MultiFlow 360° zaručuje profesionálne rovnomerné pečenie aj prípravu viacerých pokrmov naraz až na piatich úrovniach, a to bez zmiešania vôní a chutí. Má aj funkciu na pečenie v dvoch alebo troch krokoch, kedy nastavíte spôsob ohrevu, teplotu a čas na začiatku. Nechýba ani program pre teplovzdušné fritovanie bez tuku, automatické pečenie mäsa so sondou, pomalé pečenie, pečenie zmrazených jedál alebo šetrné rozmrazovanie, ohrev tanierov a mnoho ďalších. 

Domáca pizza na linke na podnose

Zdroj: GORENJE

Ku komfortu prispieva postupné tlmené otváranie a dovieranie dvierok rúry a teleskopické plnovýsuvy na dvoch úrovniach. Vnútro rúry je z mimoriadne odolného 100% smaltu SilverMatte. Praktické je aj automatické pyrolytické čistenie vnútra bez použitia chémie. Rúru s Wi-Fi ide ovládať pomocou aplikácie ConnectLife aj na diaľku. Stojí 799 EUR. 

Viac na sk.gorenje.com

Zdroj: GORENJE Slovakia s.r.o.

Kategória: Domáce spotrebiče
Tagy: domáci pomocníci elektrická rúra inteligentné spotrebiče multifunkčná rúra rúry na pečenie
Zdieľať článok