Zdroj: Hisense

Čo spája fanúšikov športu a dizajnu? Kvalitný televízor!

17. 06. 2022 Zdieľať

Nový 4K televízor Hisense 65U7HQ zaujme vyspelými technológiami aj elegantným dizajnom za skvelú cenu a je ideálny pre filmových, herných aj športových fanúšikov.

TV s kinotechnológiami Dolby Vision®, HDR a Dolby Atmos využíva priame podsvietenie celej ULED obrazovky s 32 nezávislými zónami stmievania. Umelá inteligencia a vrstva kvantových bodiek (Quantum Dot) sa postarajú o prirodzené farby bez presýtenia, správnu dynamiku obrazu a dokonalú reprodukciu detailov v tmavých aj svetlých častiach obrazu súčasne, a to aj za denného svetla. 120 Hz panel a funkcia MEMC s vkladaním medzisnímok zabezpečujú plynulý obraz napríklad pri športových prenosoch, akčných filmových scénach alebo hraní hier.

Nový 4K televízor Hisense 65U7HQ

Zdroj: Hisense

Pre hráčov je tento televízor ideálny – má profesionálny herný režim s pripojením HDMI 2.1, podporu prenosu 120 Hz signálu a technológiu AMD FreeSync Premium, ktorá plne prispôsobuje frekvenciu obrazovky potrebám konkrétnej hry. Televízor využíva vlastnú inteligentnú platformu VIDAA U 6.0 s rýchlym a prehľadným používateľským rozhraním a sprístupňuje množstvo globálnych a lokálnych aplikácií, ktorých ponuka sa neustále rozširuje. Odporúčaná cena je 929 EUR.

Viac na sk.hisense.com

Zdroj: Hisense

Kategória: Domáce spotrebiče
Tagy: Inteligentné technológie televízne prijímače televízor
Zdieľať článok