Zdroj: Gorenje

Tvoj domov, tvoj štadión

10. 06. 2021 Zdieľať

Túžobne očakávaný futbalový sviatok EURO 2020 sa konečne blíži a s ním aj všetko, čo k fandeniu patrí. Nechajte svoje emócie naplno prepuknúť a premeňte svoju obývačku vo futbalový štadión! O silný zážitok sa spoľahlivo postarajú špičkové laserové TV Hisense - oficiálneho sponzora EURO 2020. Vďaka dokonalým technológiám sa tak pohovka v obývačke s tou správnou televíziou ľahko premení vo VIP lounge a vy sami sa ocitnete uprostred futbalových drám.

Milujete futbal, ale lístok na Majstrovstvá Európy ste nezohnali? Nevadí, aj z pohodlia svojho domova môžete s priateľmi prežiť naplno všetky hviezdne okamihy i zvraty. Stačí sa pohodlne usadiť k novej veľkej televízii s projekčnou technológiou budúcnosti a skvelým zvukom, otvoriť fľaše s dobre nachladeným penivým mokom – a dráma môže začať!

laserová TV Hisense

Zdroj: Gorenje

Ak chcete to najlepšie, vyberte laserovú TV Hisense. Nielenže ponúkne špičkový obraz aj zvuk, ale môžete sa posadiť naozaj blízko – oveľa bližšie, než ku klasickému LCD televízoru. A stará známa pravda je, že keď sme pri obrazovke bližšie, môžeme si oveľa lepšie všetky akcie vychutnať. Vybrať si môžete napríklad laserovú TV Hisense 100 L5F s obrím 100 palcovým zobrazovacím panelom, alebo úplnú novinku Hisense HE88L5V – prvú sonickú laserovú TV na svete so zvukom vychádzajúcim priamo z 88 palcové obrazovky. Môžete sa zapojiť aj do súťaže o hodnotné ceny vrátane lístkov na EURO 2020.

laserová TV Hisense

Zdroj: Gorenje

Viac na sk.hisense.com a https://sk.hisense.com/euro2020.

Zdroj: GORENJE Slovakia s.r.o.

Kategória: Domáce spotrebiče
Tagy: lcd tv televízne prijímače televízor
Zdieľať článok