Gorenje prináša farby do vašej domácnosti

Gorenje prináša farby do vašej domácnosti

28. 04. 2014 Zdieľať

Sviežimi farbami už nemusí žiariť len váš šatník alebo rozkvitnutá jarná záhrada za oknami. Gorenje známe unikátnym dizajnom domácich spotrebičov vám umožní vybaviť domácnosť podľa rôzneho vkusu.

Milovníkov červenej nadchne exkluzívna kolekcia gorenje R.E.D. set. Tá vyniká nielen extravagantnou farbou a estetickou stránkou, ale aj šetrnosťou k životnému prostrediu.

V atraktívnych farbách sú dostupné aj malé domáce spotrebiče gorenje ako červený univerzálny ručný mixér , ktorým jednoducho pripravíte krémovú polievku, detské kaše, džemy, nátierky a mnoho iných dobrôt , alebo nové vysávače gorenje ladené do červenej, modrej, oranžovej či zelenej farby , ktoré vás spoľahlivo zbavia prachu a nečistôt.


Retro_Collection

Retro_Collection
Gorenje

Skutočnou rebéliou v kuchyni je kolekcia Gorenje Retro Collection s chladničkami v odtieňoch od decentných tlmených až po jasné a  intenzívne tóny. S výberom najvhodnejšej farby vám pomôže jednoduchý test na stránkach www.gorenje.com/retro/sk/.

Rovnako aj práčky a sušičky gorenje sa vďaka moderným farbám premenili na neprehliadnuteľné solitéry – červená, oranžová, biela, sivá, čierna a iné farby. Alebo dávate prednosť príťažlivému hliníkovému vzhľadu?

To všetko a ešte viac na www.gorenje.sk a www.gorenje.com 

Kategória: Aktuality Domáce spotrebiče
Zdieľať článok