MORA už nie je len o varení a pečení

MORA už nie je len o varení a pečení

26. 02. 2014 Zdieľať

Tradičná česká značka MORA čoskoro predstaví na slovenskom trhu nové modely vstavaných umývačiek riadu, ktoré budú dostupné v úspornej energetickej triede A + + za prijateľné ceny.

Okrem ceny a kvality stavia MORA na praktickom využití umývačiek. Napríklad vstavaná umývačka s technickým označením VM 532 X zvládne umyť a usušiť 9 sád riadu a model VM 632 X dokonca až 12 sád. V plne integrovanej umývačke IM 641 môžete dokonca špinavým riadom zaplniť namiesto dvoch až tri koše.Všetky tri nové modely umývačiek MORA majú nastaviteľný horný kôš, takže zvládnu umyť aj väčšie hrnce.

K dispozícii je šesť programov umývania vrátane rýchleho intenzívneho umývania, úsporného ECO programu alebo len voľba oplachovania a sušenia. Teploty umývania sa pohybujú v rozsahu od 40 do 65° C.

Dômyselný systém Aqua Stop stráži akýkoľvek únik vody v priebehu umývania. V prípade poruchy zastaví ďalšie napúšťanie vody a postará sa o odčerpanie vody z umývačky. Vďaka funkcii odložený štart, ktorou sú nové modely umývačiek vybavené, je možné naprogramovať automatické zapnutie umývačky. 


Tradičná česká značka vás prekvapí aj kvalitnými umývačkami riadu za rozumné ceny

Tradičná česká značka vás prekvapí aj kvalitnými umývačkami riadu za rozumné ceny
GORENJE Slovakia, s.r.o.

Viac na www.mora.sk 

Kategória: Aktuality Domáce spotrebiče
Zdieľať článok