Nová generácia vysávačov s predĺženou zárukou – Kvalita, sila a dizajn…

Nová generácia vysávačov s predĺženou zárukou – Kvalita, sila a dizajn…

05. 06. 2013 Zdieľať

ETA oslávi na jeseň tohto roku 70. výročie založenia spoločnosti. Pri tejto príležitosti prichystala pre svojich zákazníkov skutočnú lahôdku v podobe vysávačov novej generácie Generoso so 70 – ročnou zárukou na motor. V nových vysávačoch sa spája kvalita značky ETA, vysoký sací výkon s dokonalou filtráciou a dizajn novej generácie.

ECO motor, vysoký sací výkon 400 W a relatívne nízky príkon – to všetko zabezpečuje dokonalé vysávanie i tých najmenších čiastočiek pri nízkej spotrebe elektriny. Tichý chod vysávačov je samozrejmosťou . Dokonalú filtráciu pre čistotu ovzdušia v byte ocenia aj alergici .Na dotykom ovládanom LED paneli si ľahko nastavíte sací výkon podľa potreby. Na výmenu prachového vrecka Unibag s objemom 3,5 l Vás upozorní svetelná signalizácia plnosti.
Manipuláciu s vysávačom Generoso uľahčí 8m dlhý prívodový kábel a 11 metrový akčný rádius, ergonomicky mäkčené a odpojiteľné držadlo hadice a samozrejmosťou sú mäkčené kolieska.
Ani novinke Generoso nechýba kvalitné príslušenstvo ako hubica Diestro, hubica na tvrdé podlahy z konských vlasov, hubica Nero, vankúšová a štrbinová hubica.

Nová generácia vysávačov s predĺženou zárukou

Nová generácia vysávačov s predĺženou zárukou
ETA, a.s.

 
Viac informácií nájdete na www.eta.sk
 
V prípade otázok kontaktujte, prosím:
Lucia Pekaríková, KOMUNIKA, Tel.: +421 903 742 844, e-mail: pekarikova@komunika.sk
Kategória: Aktuality Domáce spotrebiče
Zdieľať článok