Nová práčka Samsung v ojedinelom prevedení dodá kúpeľni iskru

11. 12. 2013
Zdieľať

Vďaka nevšednému farebnému prevedeniu Inox Look si ju všimnete na prvý pohľad. Má špeciálnu povrchovú úpravu, ktorá navodzuje dojem nerezu.

Okrem netradičného prevedenia vyniká práčka Samsung WF70F5E5U4X/LE tichou prevádzkou a radom inteligentných funkcií. Jej spotreba je dokonca o 30 percent nižšia, než si vyžaduje najvyššia energetická úspornosť A+++.

Už od samotného začiatku vytvára technológia Eco Bubble bohatý penový vankúš prostredníctvom vody, pracieho prostriedku a vstrekovania vzduchu. Táto pena preniká do tkanín oveľa hlbšie, rovnomernejšie a rýchlejšie, a pranie je tak efektívne a úsporné aj pri teplote 15 °C. Súčasťou práčky je mnoho iných veľmi užitočných funkcií, pre inovatívny spôsob prania, akou je aj digitálny invertorový motor so zárukou 10 rokov, funkcia Last Memory , ekologické čistenie bubna , o správnu teplotu vody sa postará špeciálne keramické výhrevné teleso, ktoré je menej náchylné k vápenným usadeninám a hromadenie ďalších látok na povrchu. Preto u neho nedochádza k postupným stratám funkčnosti a nárastu spotreby energie v priebehu životnosti práčky.


Nová práčka Samsung v ojedinelom prevedení dodá kúpeľni iskru

Nová práčka Samsung v ojedinelom prevedení dodá kúpeľni iskru
Samsung Electronics Czech and Slovak, s.r.o.

Viac  informácií získate na : www.samsung.com.

Kategória: Aktuality Domáce spotrebiče
Zdieľať článok

Diskusia